LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Čejč

Do automotive společnosti se sídlem jižně od Brna, hledáme Vedoucího nákupu technických komodit.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce

Co vás čeká:

  • Vedení menšího týmu nákupčích
  • Nákup technických komodit a zásobovací logistika
  • Analýza dodavatelského trhu, benchmarking
  • Provádění výběrových řízení
  • Vyjednávání cenových a ostatních smluvních podmínek dle požadavků zákazníků
  • Sjednávání kontraktů v požadovaných termínech a rozsahu
  • Pravidelný reporting vedení společnosti
  • Denní komunikace s dodavateli a interními zákazníky
  • Optimalizace skladových zásob

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe obchodního nebo technického směru
  • Zkušenost z oblasti nákupu min. 5 let, práce ve strojírenství a orientace v technických výkresech je velkou výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (potřebné pro komunikaci se zákazníkem a zahraniční centrálou)
  • PC znalosti (MS Office) a ŘP skupiny B
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Proaktivní a pozitivní postoj ke svěřeným úkolům, orientace na výsledek
  • Samostatnost, flexibilita, strategické myšlení, týmový hráč

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Notebook, mobil
  • Skvělý kolektiv pracovníků a podporu ze strany vedení
  • 25 dní dovolené
  • Finanční a benefitní bonusy (docházkový bonus, bonusy spojené s výsledky společnosti, výhodné stravenky, dotované občerstvení, apod. )
  • Podpora dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké akce

Nabídku volných pracovních míst naleznete ZDE >>>>>>

ラブドール