LISI AUTOMOTIVE FORM a.s., Čejč

Do automotive společnosti se sídlem jižně od Brna, hledáme nového kolegu na pozici Účetní senior.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce

Náplň práce:

  • Evidence a účtování majetku společnosti
  • Účtování přijatých faktur
  • Inventarizace majetku a rozvahových účtů
  • Spolupráce na měsíční a roční účetní závěrce
  • Příprava podkladů k DPH, Kontrolnímu a souhrnnému hlášení
  • Příprava podkladů k přiznání DPPO a příprava podkladů pro audit

Požadujeme:

  • Ukončené VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v účetní oblasti (minimálně 3 roky podmínkou)
  • Znalost účetní a daňové legislativy, podpora ze strany daňového poradce zajištěna
  • Znalost MS Office
  • Analytické myšlení, pečlivost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Skvělý kolektiv pracovníků a podporu ze strany vedení
  • Spolupráce a konzultace s daňovým poradcem
  • 25 dní dovolené
  • Finanční a benefitní bonusy (bonusy spojené s výsledky společnosti, výhodné stravenky, dotované občerstvení, apod. )
  • Podpora dalšího vzdělávání včetně cizího jazyka
  • Zaměstnanecké akce

Nabídku volných pracovních míst naleznete ZDE >>>>>>

ラブドール