Nabízíme spoustu služeb

Plně si uvědomujeme důležitost kvalitních obchodních vztahů pro úspěch v podnikání. Prostřednictvím networkingových akcí podporujeme vznik a další budování vazeb mezi podnikateli.

Vstupte do exkluzivního podnikatelské klubu v regionu

Společně s našimi 130 členskými firmami vytváříme síť propojených kontaktů. Spojením sil podporujeme růst firem, jednotlivců i celého našeho regionu

Prestiž

Síť kontaktů

Vzájemná pomoc

Slevy

Výhodné volání

Zdarma pronájem prostor

Co říkají členové okresní hospodářské komory?

 • Mohu podotknout, že to byl nejlepší seminář, jaký jsem kdy v životě absolvovala. Manželé Valíčkovi jsem vynikající!!! Velice ráda budu absolvovat další školení s těmito školiteli. Opravdu nejlepší školení mého života!!! Úžasné podání výkladu, energičtí, příjemní, skvělé příklady z praxe, báječně vysvětleno, prostě neměli chybu!!!! Velice doporučuji!

  Barbora Přikrylová
 • Jsou to frajeři! Poradi a pomohou! Odborníci s dobrými nápady.

  Ing. Jiří Wagner
  Alfa Fairs s.r.o.
 • V OHK Hodonín jsou správní lidé kteří nemyslí jen na sebe a nasvůj zisk.

  Lubor Dubšík
  Tirex Autoplachty

Proč se stát členem?

Jste podnikatel, vlastníte firmu nebo podnikáte na svůj vlastní účet? Hledáte podporu, pomoc, informace? Staňte se členy OHK Hodonín. Jsme nejsilnější organizací zastupující zájmy českých podnikatelů“

Okresní hospodářská komora Hodonín je nevládní neziskovou organizací sdružující všechny právnické a fyzické osoby, zapsané v členských seznamech.

Naším posláním je podpora podnikatelských aktivit, prosazování a ochrana zájmů, včetně zajišťování potřeb členské základny. Členství v OHK Hodonín umožňuje firmě a všem jejím zaměstnancům využívat služeb zdarma nebo s výraznou slevou.

Z jakých výhod se mohou členové těšit?

Mohu se stát členem OHK Hodonín?

Členem se může stát každá právnická nebo fyzická osoba zapsaná v obchodním rejstříku nebo osoba vlastnící živnostenský list.

Členský příspěvek je daňově uznatelným nákladem. Poplatky za členství v komoře jsou tak nízké, že si je může dovolit každý podnikatel a představují nejlepší poměr hodnoty k ceně.

Máte zájem o členství? Kontaktujte nás na e-mailové adrese financni@ohkhodonin.cz nebo vyplňte registrační formulář.

  Souhlasím s podmínkami zpracování a uchování osobních údajů.
  Tato stránka je zabezpečena pomocí služby reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany osobních údajů a podmínky užití společnosti Google.

  ラブドール