Nabídka volných pracovních míst – Readymat, s. r. o.

Jsme inspirativní firma v regionu a přitahujeme lidi, kteří nás také inspirují. Vytváříme společně trvalé hodnoty. Děláme to jinak a inovativně.“

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Hodonín
Zaměstnavatel
Readymat Obchodní s.r.o.

Vyznáme se ve stavařině a drobným i větším stavebníkům pomáháme měnit stavební materiál v trvalé hodnoty, domy. Jsme lidé a chováme se tak, jak bychom chtěli, aby se druzí chovali k nám. Spolu-pracujeme, vzděláváme (se), posouváme (nejen své) hranice, ukazujeme možnosti a na vše se snažíme dívat z různých úhlů pohledu.

Jejich hlavním produktem jsou cihly. Pozor, ne ledajaké, ale ty vysoce kvalitní značky ECOTON a EVOTON s historií už od roku 1892, z německého Fürstenzellu nedaleko Passau. Brzy tomu bude 10 let, co jsme se stali výhradními distributory pro Českou a Slovenskou republiku. Za ty roky jsme několikrát změnili pohled na tradiční cihlový materiál. Jako první jsme představili broušené akustické cihly nebo tepelně izolační cihly plněné minerální vatou. A jelikož se tepelně izolační cihly staly naší srdeční záležitost, už teď víme, že zanedlouho přijdeme s novinkou další. Holt, pokrok nezastavíš.

Kraje naší republiky máme mezi sebou rozděleny tak, abychom se požadavkům zákazníků mohli věnovat osobně. Poté, co k oblasti, ze které nás poptáváte, přiřadíte i obličej některého z nás, jedním klikem zjistíte telefonní číslo nebo email. Formě komunikace, která vyhovuje zrovna Vám, se přizpůsobíme. Zjištění Vašich přání a potřeb nebereme jako obchodní klišé, ale jako základ budoucí pohodové spolupráce se zdárným koncem. A jak taková spolupráce může vypadat?

Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že jste ve fázi výběru toho nejvhodnějšího materiálu pro Váš budoucí dům, garáž, cokoli… Na koho z nás se obrátit už taky víte, teď už nás jen „zásobit“ podklady ke zpracování, seznámit nás s Vaší představou, abychom si i my udělali obrázek. Jakmile dáme vše potřebné dohromady a budeme tak ready, můžeme začít diskutovat už konkrétní nejvhodnější řešení právě pro Vás. V rámci diskuse budeme ladit i ty nejmenší detaily, abyste měli ve všem jasno. Na základě finální domluvy si odsouhlasíme i finální verzi cenové nabídky. Je na Vás, abyste zvážili objednávku přímo na Vás nebo přes některé stavebniny z Vašeho okolí, obojí má jistá specifika. Souhlas s cenovou nabídkou, tedy objednávka, dále putuje k naší dispečerce (objednávky, logistika) a ta už s Vámi bude telefonicky konzultovat termíny návozů a další.

Zdálo by se, že složením materiálu na stavbě vše končí. Pokud byste si s něčím nevěděli při stavbě rady, budeme velmi poctěni, když se na nás obrátíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

 

Nabídku volných pracovních míst v této společnosti naleznete ZDE>>>

ラブドール