Nabídka pracovních příležitostí – ENBRA, a. s.

Kdo jsme? Jsme jednička na trhu vodoměrů, jsme v první trojce na trhu měřičů tepla, rozumíme metrologii, umíme vyřešit vytápění i chlazení.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Brno
Zaměstnavatel
ENBRA, a. s.

Když pan majitel začínal podnikat, jezdil každý týden 3 500 kilometrů do Německa, aby přivezl nejlepší vodoměry, které se nabízely na českém trhu, to je 24 hodin cesty tam a zpět. Podle jeho slov to pro něj nebyla práce, ale zábava. Tou pro něj ENBRA zůstala dodnes a tento postoj šíří i s celým vedením napříč firmou dál. Chceme být před svými konkurenty vždy alespoň o krok napřed. Velkým přínosem v tomto ohledu byla nejen vlastní síť zkušeben, která i v současnosti patří do evropské špičky, ale také četné výzkumy. Právě díky nim se mohly produkty a služby společnosti neustále zlepšovat. ENBRA byla od prvních let své existence v celém středoevropském regionu uznávána i díky svému know-how. To pak dále šířila v českém prostředí na řadě školení, z nichž postupně vzešla většina současných partnerů společnosti.

Zatímco ve svých začátcích se společnost ENBRA soustředila především na prodej produktů firmám a velkoobchodům, v současnosti rozšiřujeme portfolio působení, chceme být blíže našim zákazníkům a dokážeme to prostřednictvím precizních služeb, maximální odbornosti a komfortu pro zákazníka. Naším cílem v tomto ohledu je komplexní řešení na míru i Vám.

Kontakt na personalistu:

Mgr. Bohunka Žáková, +420 737 222 903, zakova@enbra.cz

Nabídku volných pracovních míst v této společnosti naleznete ZDE>>>

ラブドール