23. 6. 2023

XVI. Tenisový turnaj ve čtyřhře – tisková zpráva

Další mimořádně úspěšný tenisový turnaj o putovní pohár Okresní hospodářské komory Hodonín

Tisková zpráva

Ve čtvrtek 15. června 2023 uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín XVI. ročník oblíbeného tenisového turnaje dvojic o putovní pohár OHK Hodonín. Turnaj se konal v areálu TJ Sokol Hodonín, kde bylo pro účastníky turnaje připraveno 7 kvalitně upravených antukových kurtů.

Letos tenisový turnaj pořádala OHK Hodonín výhradně pro členské firmy a jejich partnery.
„Snažíme se pro naše členy uspořádat co nejvíce pro ně zajímavých společných událostí k možnému setkávání a propojení podnikatelského prostředí v regionu a věříme, že se za rok opět se všemi uvidíme.“ uvedla Markéta Kostelecká, ředitelka OHK Hodonín.

XVI. ročníku se zúčastnilo 17 dvojic, které byli rozděleni do 4 skupin. Počasí nám přálo, bylo nádherně a nic nebránilo, aby byl turnaj úspěšný. Na prvním místě se umístila dvojice Jakub Rezek a Jiří Hostýnek, kterým tímto blahopřejeme. Druhé místo obsadil Vít Kučera a jeho spoluhráč Miroslav Semerád. Třetí místo získala dvojice ve složení František Procházka a Vladimír Procházka. V letošním XVI. ročníku tenisového turnaje cenu útěchy získala dvojice Milan Franta a Tomáš Franta.

Chtěli bychom poděkovat Gurmán Pizza a Hospůdce na Kurtech – panu Pecuchovi za bohaté občerstvení pro hráče během celého tenisového turnaje.

Vítězům ještě jednou upřímně blahopřejeme, a také velmi děkujeme sponzorům letošního ročníku.