Nabídka volných pracovních míst – Parket koncept s.r.o.

Společnost Parket koncept s.r.o. byla založena v září 2002 jako Decospan CZ – dceřiná společnost největšího belgického výrobce dýhovaných desek Decospan nv, který je také výrobcem dýhových podlah PAR-KY.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Hodonín
Zaměstnavatel
Parket koncept s.r.o.

Po postupném plánovaném převzetí podílů společnosti spoluzakládajícím českým partnerem P.A.S.,a.s. dokončeným na podzim roku 2014, změnila společnost jméno na Parket koncept. Velmi těsná spolupráce se skupinou Decospan pokračuje…

Od svého vzniku v roce 2002 se společnost zabývá importem a distribucí uceleného sortimentu vícevrstvých dřevěných podlah, rigidních vinylových a laminátových podlah, včetně podlahových hliníkových profilů, soklových lišt a veškerého příslušenství na český a slovenský trh. Vedle podlahovin společnost od svého vzniku jako agentura zastupuje na českém a slovenském trhu belgickou společnost Decospan nv s uceleným sortimentem dýhovaných desek a aplikací dýhy pro profesionální zákazníky.

Firma oslovuje výhradně firemní zákazníky, kterým vychází vstříc uceleným sortimentem podlah, vyrovnanou kvalitou, jednoznačnými obchodními podmínkami, garancemi a finančním servisem. To vše činí z firmy Parket koncept partnera pro skutečné profesionály na podlahy.

Nabídku volných pracovních míst v této společnosti naleznete ZDE>>>

ラブドール