Nabídka volných pracovních míst – NÁSTROJE CZ, s. r. o.

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vznikla dne 2.února 2006. Hlavní činností je výroba a vývoj spirálových vybrušovaných vrtáků a jejich prodej po celé ČR i v rámci Evropy.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Kyjov
Zaměstnavatel
Nástroje CZ, s.r.o.

Navázali jsme na bohaté zkušenosti firmy EN NÁSTROJE s.r.o., která se problematikou vrtání zabývá již od roku 1992. V roce 2011 dochází ke spojení s firmou VELKOOBCHOD NÁSTROJŮ ŠITINA s.r.o., čímž dochází k významnému kapitálovému posílení společnosti, ale zejména přichází znalosti s obchodem a výrobou závitníků. Toto spojení firem bylo logickým vyústěním jejich činností v oblasti obrábění otvorů, závitování a prodeje se snahou o přetavení a skloubení mnohaletých zkušeností v jeden celek. a to jak z výrobní, tak i z obchodní sféry. Vzniká moderní obchodně-výrobní, životaschopná společnost. V roce 2014 byla dokončena celková rekonstrukce objektu v bývalém areálu Šroubáren ve Ždánicích. Bylo vytvořeno moderní prostředí pro výrobu, skladování, administrativu, školící a testovací zázemí.

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. se specializuje na výrobu a vývoj spirálových vybrušovaných vrtáků do kovů. Výrobní závod firmy je vybavený stroji GÜHRING, NORMAC, HAUX, MIKROSA, MITUTOYO. Kvalita výrobků je pravidelně kontrolována a výrobky jsou po ní označeny nálepkou TK. Systematicky pracujeme na zlepšování kvality výrobků a poskytovaných služeb.

Firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. je vlastníkem několika patentů (ochranných vzorů) a registrovaných značek. Především se jedná o unikátní geometrii CZ002 a CZ004, která byla vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností a testováním v oboru obrábění otvorů. Tato revoluční geometrie byla oceněna na několika výstavách jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Kvalita a výkon našich vrtáků CZ002 a CZ004 v porovnání s konkurencí byla testována VUT v Brně. V roce 2012 byla vytvořena ochranná známka 4CZech, pod kterou firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vyrábí dotahovací a ruční nářadí. Firma je zároveň vlastníkem ochranné známky Český výrobek.

V dnešní době firma NÁSTROJE CZ, s.r.o. vyrábí pod svoji značkou CZ ucelený sortiment vrtáků do kovu, kamene a dřeva, závitníků a brusiva a je stabilním dodavatelem nářadí a nástrojů nejen na evropském,ale zejména na českém a slovenském trhu. Specializací je obrábění kovu. V moderním skladě na ploše 2000 m² se nachází více jak 25.000 položek od tuzemských i evropských značek. Hodnota skladu v prodejní ceně je cca 10mil EUR.

Prioritou společnosti je dodržování obchodní politiky a zajištění vysoce kvalitních služeb pro zákazníka. Naše obchodní politika a dodavatelský servis nám umožňuje dodávat širokému spektru zákazníků, od velkoobchodů, přes prodejce až po konečné spotřebitele. Dodržování kodexu slušného chování v obchodním styku je samozřejmostí. Potřeby a zájmy zákazníka jsou pro nás na prvním místě. Díky stále se zdokonalující logistice jsme schopni vykrývat zakázky po České a Slovenské republice s více než 95% úspěšností. Zboží dodáváme do 24h po objednání. Obchodně poradenský servis pro obchodníky v Čechách a na Slovensku zajišťuje síť vyškolených obchodních zástupců. Abychom byli schopni poskytnout profesionální servis pro koncové uživatele, máme v České republice čtyři maloobchodní střediska. Zde pracují specializovaní obchodní zástupci a prodavači, kteří poskytují informace s rozsáhlou specializací.

Jelikož klademe velký důraz na fyzické předvádění našich výrobků, nabízíme Vám několik možností jak je otestovat. První možností je návštěva maloobchodních středisek v BučovicíchDobrušceLanškrouně a Plzni, kde si můžete prohlédnout a otestovat většinu našich výrobků, převážně v ručních strojích. Druhá možnost je objednání mobilního testovacího vozu VW Crafter, který je vybaven stojanovou vrtačkou FLOTT a dalšími stroji NAREX. Tento demovůz je k dispozici kdekoliv po Evropě s proškoleným obchodním zástupcem. Třetí možností je testovací CNC stroj, který je součástí školícího a testovacího střediska ve Ždánicích.

Společnost NÁSTROJE CZ, s.r.o. velkou část zisku investuje do nových výrobních a informačních technologií, vzdělání zaměstnanců a vytváření příjemného pracovního prostředí. Samozřejmostí je podpora školství, kultury, zábavy, a to nejen v regionu sídla firmy, ale také v celé České a Slovenské republice.

Nabídku volných pracovních míst naleznete ZDE>>>

ラブドール