Nabídka pracovních příležitostí – SYNPRO, s.r.o.

Společnost SYNPRO, s.r.o. je česká společnost zaměřená převážně na regionální prodej a servis zemědělské, komunální, zahradní a vinařské techniky. Doplňkovou, ale neméně významnou činností jsou služby, které využívají města, obce, státní podniky a další subjekty.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Dolní Bojanovice
Zaměstnavatel
SYNPRO, s.r.o.

Našimi hlavními zákazníky jsou obce, technické služby obcí a měst, státní podniky a soukromé firmy poskytující technické služby, ale také soukromí zemědělci a vinaři.

V oblasti komunální techniky se zaměřujeme na výrobky značky Bomford, kterou v České republice zastupujeme. Konkrétně se jedná o vyžínací příkopová ramena s různými pracovními nástavci, mulčovače a dálkově řízené svahové pásové sekačky Flailbot.

Dále se věnujeme univerzálním kloubovým nosičům nářadí od dánské firmy Nilfisk, největšího světového výrobce úklidové techniky. Třetím pilířem našeho sortimentu jsou žací traktory se sběrem a samojízdné mulčovače od výrobce Seco GROUP, a to jak pro profesionální, tak soukromé uživatele.

Velmi důležité jsou pro nás ještě traktory SAME a Lamborghini a manipulační technika Giant, na něž máme rovněž v regionu zastoupení a pracují tady v mnoha obcích k velké spokojenosti uživatelů.

 

Nabídku pracovních pozic v této společnosti naleznete ZDE>>>

ラブドール