Nabídka pracovních příležitostí – ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou plastových a hliníkových otvorových výplní (okna, dveře, zimní zahrady, výkladní skříně atd.). Jsme držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. V současné době zaměstnáváme 50 zaměstnanců a působíme na velkém území ČR díky naší síti poboček.

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Hodonín
Zaměstnavatel
ŠEVČÍK OKNA, s.r.o.

Dnes má naše firma zastoupení v HodoníněPrazeBrněBřeclaviUherském HradištiPardubicíchHradci Králové a Kolíně. Máme také oblastní zastoupení v Rožnově pod Radhoštěm.

Nabízíme veškerý servis od vybourání starých oken až po zednické zapravení a montáž doplňků.

Naše působení na trhu začalo na počátku roku 2001. Zrealizovali jsme již více než 15000 zakázek z nichž většina byla výměna starých oken za nové v rodinných domcích a panelových domech. Nemalé procento tvoří také montáže oken a dveří do novostaveb.

Jsme specialisté na komplexní výměny oken v panelových a činžovních domech – pro tento druh zakázek jsme si vytvořili organizační systém, kde klademe důraz na rychlost celé realizace, aby byli naši zákazníci co nejméně omezeni v rámci celé zakázky.

Vzhledem k velké a stále rostoucí konkurenci v oboru jsme pochopili že nejen cena, ale i celkový přístup k zákazníkovi rozhodne o životaschopnosti firmy a její další prosperitě.

Již od prvního kontaktu s námi poznáte, že jsme tu MY pro VÁS.

Nabídku volných pracovních míst v této společnosti naleznete ZDE>>>

ラブドール