Nabídka pracovních míst – MK jazykové centrum

„Od roku 1991 stále s Vámi a stále s úsměvem.“

Pracovní úvazek
HPP
Místo výkonu práce
Hodonín

Tento slogan vyjadřuje mnohé o naší práci a firemní filozofii. Vypovídá o tom, že prožíváme už třetí desetiletí na trhu jazykového vzdělávání, tlumočení a překladů, že jsme prožili a přežili mnohé těžkosti, ze kterých jsme vždy vyšli poučeni a silnější. Vypovídá také o tom, že to, co děláme, děláme velmi rádi, že se u nás každý zákazník dočká nejčastěji vlídného úsměvu, pochopení, trpělivosti a maximálního úsilí vyhovět jeho přáním a potřebám.

K tomu všemu potřebujeme, a máme, pružně a dokonale fungující systém, vysokou odbornost, tým špičkových specialistů a nejmodernější technologie. Doba amatérských nadšenců ve všech třech stěžejních oborech naší práce je naštěstí dávno pryč.

Ať jste na tyto stránky vstoupili jako stávající či budoucí student, stávající či budoucí zákazník v oblasti firemního vzdělávání, překladů nebo tlumočení, věřím, že na nich najdete to, co hledáte, a pokud náhodou ne, jsme Vám k dispozici. V každém případě s Vámi chceme prostřednictvím těchto stránek komunikovat, protože právě v komunikaci jsme dobří.

Nabídku volných pracovních míst naleznete ZDE>>>

 

ラブドール