28. 11. 2022

Novou ředitelkou Okresní hospodářské komory Hodonín byla jmenována Mgr. Markéta Kostelecká

Novou ředitelkou Okresní hospodářské komory Hodonín byla jmenována Mgr. Markéta Kostelecká

Tisková zpráva

Kyjov, 24. listopadu 2022 – Na Shromáždění delegátů, které se konalo ve čtvrtek 24. listopadu 2022 byla jmenována představenstvem OHK Hodonín do funkce ředitelky Okresní hospodářské komory Hodonín (dále jen „OHK Hodonín“) Mgr. Markéta Kostelecká, která převezme chod OHK Hodonín k tomuto datu. Ke jmenování nové ředitelky došlo bez výběrového řízení z důvodu zajištění plynulého provozu.

Pan Mgr. Michal Švagerka byl zvolen uvolněnýmmístostarostou města Dubňany a proto nemohl dále vykonávat funkci ředitele OHK Hodonín.Předseda představenstva OHK Hodonín Ing. Luděk Šebesta, mu poděkoval, za jeho dlouholetou práci na pozici ředitele OHK Hodonín a popřál mu mnoho úspěchů v jeho nové pracovní pozici.

S veškerými záležitostmi týkajícími se služeb OHK Hodonín, se obracejte na novou ředitelku OHK Hodonín na níže uvedeném kontaktu:

Mgr. Markéta Kostelecká
ředitelka OHK Hodonín

GSM: +420 724 613 019
E-mail: reditelka@ohkhodonin.cz

Vize OHK Hodonín

„Pomáháme podnikatelům využívat nové možnosti, které dnešní svět nabízí. Spojením znalostí, kontaktů a vzájemných sil přinášíme firmám i jednotlivcům stabilnější růst. Naší činností vracíme do podnikatelské kultury hodnoty, které mění její úroveň k lepšímu“.

ラブドール