23. 3. 2020

Nabídka výrobně skladovacích prostor s administrativou v Rohatci u Hodonína

Členská firma OHK Hodonín nabízí k prodeji/pronájmu výrobně skladovací areál s administrativní budovou

Areál sloužil jako truhlářský provoz. Nachází se na okraji katastru Hodonína v průmyslové části obce Rohatec 2km od silnice I. tř. Břeclav – Uh. Hradiště, 6km od hraničního přechodu SK, 23km od D2. Z hlediska logistiky zajímavá lokalita: Brno (70 km), Vídeň (100 km), Bratislava (90 km), Zlín (70 km). Celková plocha 2332m2.

Zastavěná Administrativní budova je 3 podlažní, nachází se v ní recepce, 6 kanceláří, sociální zařízení a menší byt. Celková užitná plocha administrativy je cca 344m2. Výrobně skladovací část tvoří zázemí pro zaměstnance (pánská + dámská šatna, kuchyňka, sociální zařízení), 5 výrobně skladovacích prostor a drobné sklady. Výrobní zastavěná plocha činí1220m2. Venkovní plocha o rozloze 600m2 je dlážděná.

Ostatní travnatá plocha 350m2. Areál je oplocený. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě elektro, vodovod, kanalizace, plyn. V objektu je zabezpečovací zařízení.

Pro více informací kontaktujte níže uvedenou osobu:

ZLOMEK, s.r.o. – Výroba interiérových dveří a zárubní
Josef Zlomek

+420 602 526 806
josef@zlomek.cz

www.zlomek.cz

Český výrobce interiérových dveří a zárubní a tomuto oboru se věnuje od roku 1993, kdy se zabývali montážemi. Postupem času se společnost rozrostla o vlastní produkci. Na trhu si buduje jméno kvalitního českého výrobce. Zakládá si na spokojenosti zákazníka, která pramení z kvality výrobku. Každé dveře a zárubně jsou vyráběny s náležitou péčí, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. Ve výrobních a obchodních provozech zaměstnává 50 pracovníků.

ラブドール