Koláčkovna s.r.o.

Rádi bychom vám poskytli co nejsnazší a nejjednodušší zážitek z nákupu.

Adresa
Ratíškovská 439, Milotice
Telefonní kontakt
+420 603 766 387
Oficiální web
www.kolackovna.cz

Koláčkovna

Příběh Koláčkovny se začal psát ve vesnici na jižní Moravě, v Miloticích, už v 90. Letech. Kdy se můj děda s babičkou proslavili jejich úžasnými knedlíky a koláčky. Jejich recepty si držíme dodnes a zachováváme také tradici kvalitních surovin!
Po dokončení mé střední školy jsem přemýšlel co budu dělat dál, trvalo mi rok, než jsem se zeptal babičky a dědy, jestli jim s prací nemůžu pomoct a pokračovat v tradici, odpovědí bylo jasné NE!!! Běž studovat a dělej něco pořádného! Bohužel, ani já jsem jim nedal moc na výběr. A tak jsem se k nim přidal, jen na chvíli. Jenomže jsem zjistil, že o koláčky je velký zájem. Kdekoliv jsem se zeptal, tam chtěli odebírat, a tak jsme udělali z výrobků na víkendové oslavy každodenní záležitost. Přišlo na řadu rozšíření výroby a novější pece, stroje, které nám pomáhají připravit těsto a zabalit finální výrobek. Abychom potvrdili slogan rodinná firma, přidal se po čase i taťka.
Dnes jsme ve fázi, kdy se snažíme výrobu stále rozšiřovat a zefektivňovat, tak abychom zachovali pořád stejnou kvalitu, ale mohli zároveň růst a uspokojit co nejvíce mlsných lidí. -Robin Dobeš.

ラブドール