ILABO, spol. s r.o.

Firma ILABO, spol. s r.o. se zabývá dodáváním laboratorních přístrojů pro petrochemický, chemický, farmaceutický, potravinářský, vodohospodářský, geologický aj. průmysl.

Adresa
Masarykovo náměstí 40/19, 697 01 Kyjov
Telefonní kontakt
+420 518 620 471
Oficiální web
www.ilabo.cz

Firma ILABO, spol. s r. o. navázala (v roce 1997) na obchodní činnost firmy ILAB ČR, která byla založena v roce 1993 jako výhradní zástupce německé firmy Walter Herzog pro Českou republiku. V průběhu následujících let došlo k řadě změn, svou nabídku jsme rozšířili o další oblasti laboratorní techniky pro laboratoře chemické, potravinářské, vodohospodářské, výzkumné, zdravotnické, školské aj.

V současné době dodáváme široký sortiment laboratorních přístrojů od zahraničních i tuzemských výrobců.

Firma ILABO se k 1.7.2006 stala výhradním zástupcem v České republice firmy FRITSCH  s nabídkou laboratorních mlýnků a přístrojů na měření velikosti částic a firmy Gerhardt  s automatickými přístroji na mineralizaci, destilaci, extrakci, hydrolýzu a jiných přístrojů.

Důležitým a dlouholetým partnerem naší firmy je německá firma JULABO s nabídkou oběhových termostatů, BINDER s topným programem, BANDELIN s nejrozsáhlejším sortimentem ultrazvukových přístrojů a firma TINTOMETER s nabídkou přístrojů pro analýzu vody.
Zajímavá je nabídka pH metrů od firmy SENTRON s tranzistorovými elektrodami ISFET. Mimořádné vlastnosti těchto elektrod jistě ocení každý, kdo s nimi jednou zkusí pracovat.

Ke všem přístrojům zajišťujeme záruční a pozáruční servis technikem naší firmy.

Pravidelně se zúčastňujeme výstav LABOREXPO v Praze a MSV v Brně.

Jako zástupce firmy FRITSCH Vám každoročně nabízíme návštěvu v naší mobilní laboratoři, kde můžete vidět všechny přístroje na vlastní oči a vyzkoušet si je v praxi.
Dále Vám umožňujeme zaslání svých vzorků přímo do laboratoře FRITSCH, která Vám vzorek pomele, zanalyzuje a zašle protokol o výsledku analýzy, event. doporučení vhodného mlýnku.

Nabízíme Vám moderní vybavení Vaší laboratoře a přátelské jednání.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

ラブドール