Informační místa pro podnikatele

Informační místa pro podnikatele jsou kontaktní místa Hospodářské komory, kde podnikatelé mohou na jednom místě získat základní informace potřebné pro své podnikání (např.: k zahájení činnosti, k provozu a k financování podniku, informace o podnikání v rámci celé EU a třetích zemích a další).

Tyto informace obdrží každý podnikatel z veřejných informačních zdrojů formou nárokové služby rychle, přehledně a hlavně BEZPLATNĚ. Projekt informačních míst pomáhá nejen začínajícím, ale i stávajícím podnikatelům v orientaci v podnikatelském prostředí, šetří jejich čas a kapacity, které mohou věnovat svému předmětu podnikání. Kontaktní místa se nacházejí míst lze využít na téměř 100 místech po celém území České republiky.

Síť kontaktních míst se nachází téměř ve všech okresech. Celkem je v současné době provozováno téměř 100 kontaktních míst při okresních či oblastních hospodářských komorách. Plošně se jedná o nejvíce rozšířenou standardizovanou veřejnou informační službu pro podnikatele. Podnikatel se může na kontaktní místo se svým dotazem obrátit osobně, telefonicky, pomocí elektronické pošty.

Od začátku projektu do poloviny roku 2010 tato kontaktní místa zodpověděla na 67,5 tisíc podnikatelských dotazů, týkajících se především možnosti financování rozvoje podniků a vyhledávání obchodních kontaktů. Mezi často kladené dotazy patří rovněž informace týkající se zahájení podnikání, provozu podniku a informace o předpisech vztahujících se k prováděné činnosti.

r.2010 Začátek projektu

100 Kontaktních míst celkem

67,5 tisíc zodpovězených dotazů

100 Kontaktních míst celkem

Poskytneme vám asistenci

Okresní hospodářská komora Hodonín má v součanosti 2 Regionální místa(RM).

Potýkáte se při podnikání s nějakými problémy? Napište nám.

Regionální místo Kyjov

  • Svatoborská 591
  • 697 01 Kyjov
  • Tel: +420 518 610 621
Kontaktní osoba

Regionální místo Hodonín

  • Kasárenská 4
  • 695 01 Hodonín
  •  
Kontaktní osoba

ラブドール