15. 12. 2020

Chcete dát vašemu byznysu nový implus? Vstupte do projektu JIC Platinn

JIC je zájmové sdružení právnických osob a již 15 let podporuje lidi ve vytváření a rozvoji firem, které mohou měnit svět.

Svými aktivitami přispívá ke konkurenceschopnosti jihomoravských podniků, které pak nabízí kvalifikovaná a pracovní místa v regionu. 

JIC nabízí spoustu individuálních služeb a programů, my jsme se v rámci spolupráce zaměřili na:


JIC PLATINN – když máte zaběhnutou firmu a chcete dát svému podnikání nový impuls.

Co je JIC PLATINN?  JIC PLATINN je program pro zavedené technologické firmy z Jihomoravského kraje. Pomocí konzultací s vámi vybraným expertem získáte nový pohled na svůj byznys a také konkrétní plán aktivit vedoucích k dalšímu růstu.  

Kdo se do může přihlásit? Přihlásit se může jakákoli technologická firma starší než 3 roky se sídlem v Jihomoravském kraji, která má více než 10 zaměstnanců.  

Co mi může přinést? Majitelé firem jsou většinou zvyklí rozhodovat sami a nemají poradce, se kterým by mohli probrat svá rozhodnutí. Díky programu JIC PLATINN získáte “parťáka” v osobě zkušeného experta, který se na firmu podívá nezaujatým okem a dodá vám odvahu udělat ty správné kroky v rozvoji firmy.   

Jak funguje? Vaše firma nejprve absolvuje analýzu inovačních příležitostí – zjistíme, ve kterých oblastech je silná a kde má naopak rezervy. Následuje 1. fáze, ve které s expertem naplánujete plán potřebných změn. Pokud potřebujete pomoci i s realizací změn, můžete pokračovat do 2. fáze. V rámci programu JIC PLATINN nabízíme 4 typy služeb: Business, Organisation, Partnership a Financing.

Kolik se platí? V rámci 4 služeb Business Development, Financing, Organisation, a Cooperation máte inovační analýzu i prvních 40 hodin konzultací s expertem zdarma. Ve druhé fázi implementace inovačního projektu můžete mít dalších 80 hodin konzultací a přispíváte na 50 % nákladů. 

Více informací o JIC PLATINN naleznete zde >>>

Krátká ukázka o programu JIC PLATINN >>>

V případě zájmu o JIC PLATINN nás neváhejte kontaktovat. 

Michal Švagerka, ředitel OHK Hodonín
777 610 511, svagerka@ohkhodonin.cz

ラブドール