15. 6. 2021

Blíží se další ročník tenisového turnaje OHK Hodonín

Tenisový turnaj OHK Hodonín

Ve čtvrtek 17. června 2021 proběhne další ročník oblíbeného tenisového turnaje o putovní pohár Okresní hospodářské komory Hodonín. Turnaj OHK Hodonín se bude konat v tenisovém areálu TJ Sokol Hodonín, kde bude pro hráče připraveno 7 kvalitně upravených antukových kurtů.

„Jsme rádi, že tenisový turnaj se těší veliké oblibě. Je vidět, že tenisový turnaj je již zapsán do povědomí podnikatelů a rádi se za námi každý rok vrací.“ uvedl Tomáš Synek, jeden z organizátorů turnaje. Letošního ročníku se zúčastní 20 dvojic, kteří budou rozděleni do 4 skupin.

Tenisového turnaje se i letos zúčastní dvojice Ján Jacko a Lukáš Veselík, který v roce 2020 poprvé vyhráli a domů si odvezli putovní pohár, který byl vyhotoven v jedné z nejdéle fungujících skláren na našem území – Sklárna Květná.

Jsme potěšeni, že i letos se můžeme zúčastnit tenisového turnaje OHK Hodonín, který nabízí příjemnou atmosféru a mnoho krásných tenisových okamžiků“ sdělil pan Ján Jacko, který věří, že i letos budou se spoluhráčem bojovat o ty nejvyšší příčky.

Budeme rádi, pokud i Vy přijmete pozvání a přijdete podpořit podnikatele, kteří působí na území Hodonínska a jejich sportovní výkony.

Sponzoři XIV. Ročníku tenisového turnaje (čtyřhra) o putovní pohár OHK Hodonín

ラブドール