Okresní hospodářská komora HODONÍN

SmartEmailing - nejoblíbenější služba pro hromadné rozesílání e-mailů

EmailAcademy učí firmy a podnikatele, jak díky chytrým technikám e-mail marketingu více pomáhat a prodávat. Bez spamu.

OHK Hodonín uspořádala úspěšný seminář

V úterý 25. října 2011 ve školící místnosti OHK Hodonín proběhl úspěšný seminář na téma "Jak správně administrovat dotační projekt"

Portál INDUSTRY Business Network

Portál INDUSTRY Business Network nabízí bezplatnou registraci a prezentaci Vaši společnosti díky které si vylepšíte pozici v internetových vyhledávačích.

Krajská rada vyhlásila čtvrtý ročník přehlídky České ručičky

Rada Jihomoravského kraje na svém jednání 6. října 2011 vyhlásila 4. ročník přehlídky České ručičky pro školní rok 2011/2012. Hospodářská komora České republiky je spoluvyhlašovatelem této přehlídky.

kooperačnú akciu ELOSYS 2011

BIC Group spoločne so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou Vás pozývajú na KOOPERAČNÚ AKCIU ELOSYS 2011, ktorá sa uskutoční 12. októbera 2011, EXPO CENTER Trenčín

Okresní hospodářská komora Hodonín zorganizovala studijní stáž do Španělska

V rámci programu celoživotního je "Program Leonardo da Vinci" zaměřen na výukové a vzdělávací potřeby osob, které se podílí na odborném vzdělávání a odborné přípravě na jiné než vysokoškolské úrovni. Cílen je i na instituce a organizace nabízející nebo podporující vzdělávání.

T-mobile vyhlašuje Rozjezdy pro začínající podnikatele

Společnost T-Mobile vyhlásila 1. ročník soutěže podnikatelských začátečníků Rozjezdy. Záštitu nad soutěží přijali podnikatelé Radim Jančura a Linda Vavříková. T-Mobile podpoří startující podnikatele nejen službami, ale i předáním know-how a odbornými konzultacemi.

Tisková zpráva

Prezident HK ČR: Malým a středním podnikům pomůže omezení byrokracie, větší vymahatelnost práva, předvídatelnost a transparentnost

Služby informačního a marketingového centra klastru pro podporu inovačních - zelných technologií

"Krajská hospodářská komora Jihomoravského kraje nabízí podporu v oblasti inovačních - zelených technologií."

Stát kašle na učňovské školství, řemeslo vymírá

Na českém pracovním trhu prý ubývá lidí, které by firmy potřebovaly. Zatímco loni pociťovalo počet vhodných pracovníků na trhu jako dostatečný 63 procent podniků, letos to je už jenom 52 %. Naopak podíl firem, podle nichž je potřebných pracovních sil nedostatek, stoupl o pět procentních bodů na 32 %.

Kvalita firmy nemůže být dokladována certifikátem na zdi

Konkurenceschopnost, předvídatelnost, zákaznická orientace, úspory nákladů, znalostní ekonomika - různé termíny, které se staly součástí naší mluvy. Skrývá se za nimi mnoho souvislostí, které ne vždy a včas dokáží ekonomové domyslet. Trh se začal ostře vymykat z pouček, pravidel, zaběhnutých metod řízení. Jeden by řekl, že nastává období chaosu, hledání nebo rozpaků.

Zúčastněte se mezinárodního strojírenského veletrhu Hannover Messe

Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR "Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007 - 2013"

Výzva – inovační vouchery

Poskytovatel inovačních voucherů: Okresní hospodářská komora Hodonín, se sídlem Svatoborská 591 Kyjov.Kontaktní osoba: Ing. Zuzana Sýkorová.Tel. 775 610 535 .E-mail:zahranici@ohkhodonin.cz

MPO podpoří v roce 2012 prezentaci českých exportérů na více než 80 zahraničních veletrzích a výstav

Díky kombinaci národních a evropských peněz Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) v příštím roce podpoří na veletrzích a výstavách v zahraničí více českých firem než v minulých letech.

"Export v kostce"

Souhrnná prezentace nabídky služeb státu pro exportéry a investory „Export v kostce“ udává jednoduchý přehled o službách, které podnikatelé mohou využít při pronikání na zahraniční trhy.

HK ČR je proti záměrům snížit výdajové paušály pro živnostníky a další OSVČ

V těchto dnech se v médiích objevily zprávy, že Ministerstvo financí ČR zvažuje snížit výdajové paušály s odůvodněním, že jsou pro živnostníky a další OSVČ daňovou výhodou.

OHK Hodonín zkvalitňuje své služby

Bezplatná prezentace firmy a možnost využití společných nákupů u mobilních operátorů

Pozvání do Rumunska

Oblastní charita Hodonín si Vás dovoluje pozvat na zájezd do Rumunsko-Českého Banátu od 17.8. do 22.8. V této době se zde bude také konat festival Čechů. Cena 3 800 Kč.

„Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR“

Okresní hospodářská komora Hodonín společně s Trnavskou regionálnou komorou SOPK realizuje v rámci operačního programu přeshraniční spolupráce Slovenská republika – Česká republika od 1.5.2011 – do 30.4.2014 nový projekt s názvem:

Průmyslová výroba roste, stavebnictví se nedaří

Údaje, zveřejněné ve čtvrtek 14. července Českým statistickým úřadem, potvrzují trend posledních měsíců – průmyslová výroba roste, zatímco stavebnictví se stále nedaří nastartovat růst, který by signalizoval vyrovnání se s krizí předchozích let. Průmyslová výroba v květnu zrychlila meziroční růst, stavební výroba meziročně opět poklesla. Vývoz rostl rychleji než dovoz, aktivum obchodní bilance se meziročně zvýšilo. Květen 2011 měl ve srovnání se stejným měsícem předchozího roku o 1 pracovní den více.