Okresní hospodářská komora HODONÍN

Tisková zpráva

OHK Hodonín uspořádala jednodenní seminář – Efektivní způsoby propagace v zahraničí

Konference na téma "Výběrové řízení bez chyb a omylů

Ve čtvrtek 1.11.2012 proběhla ve Bzenci konference, kterou uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín (OHK Hodonín) ve spolupráci s členskou firmou RI OKNA, a.s.

PDF Reporty ze semináře "Správná administrace dotací v praxi" můžete získat ZDARMA !!!

OHK Hodonín uspořádala další zajímavý seminář na téma „Správná administrace dotací v praxi“ a nabízí Vám PDF reporty z tohoto semináře ZDARMA.

Shromáždění delegátů 2012

Srdečně zveme všechny členy Okresní hospodářské komory Hodonín na shromáždění delegátů 2012. Pravidelné setkání všech členů OHK Hodonín uskuteční ve čtvrtek 15. listopadu 2012 od 15:30 v učebně v Kyjově, Svatoborská 591.

POZVÁNKA NA KONZULTAČNÝ DEŇ

Hlavní přeshraniční partner projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR - Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na konzultačný deň.

Konference na téma "Výběrové řízení bez chyb a omylů"

Víte o tom, že kvalitního dodavatele můžete vybrat i při nízké ceně? Chcete vybrat kvalitního dodavatele stavebních prací? Nechcete mít problémy s proplacením dotace? Právě pro vás jsme připravili tuto konferenci

Registr subjektů technické infrastruktury: ulehčí život stavebníkům i podnikatelům

V červnu 2011 byl spuštěn projekt Registr Subjektů Technické infrastruktury. Integrací dat státních úřadů s celorepublikovou působností, správců sítí i stavebních úřadů tak vznikla unikátní evidence, která si klade za cíl zefektivnit a zjednodušit komunikaci mezi zúčastněnými subjekty. Nyní se projekt dostává do fáze spuštění veřejného přístupu.

Efektivní způsoby propagace v zahraničí

Chcete zlepšit propagaci firmy v mezinárodním prostředí? Chcete získat více zahraničních zákazníků? Zefektivněte Váš mezinárodní internetový marketing. Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na tento jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR. Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR.

Pozvánka - závěrečný odborný seminář

Krajská hospodářská komora Jihomoravského kraje Vás zve na závěrečný odborný seminář projektu "Vytvorenie slovensko-českého klastra pre podporu inovatívnych technológii v cezhraničnom regióne".

Podnikatelská mise do Jerevenu, Arménie

Komora pro hospodářský styk se SNS, za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR si Vás dovoluje pozvat na podnikatelskou misi, které se uskuteční od 19.11.2012 do 22.11.2012

Seminář na téma "Správná administrace dotací v praxi"

Chcete se vyhnout problémům s proplacením dotace nebo následnou kontrolu spojenou s vrácením dotace?

Jak se vyhnout nelegálnímu zaměstnávání "ŠVARC SYSTÉM"

OHK Servisní, s.r.o. ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Hodonín si Vás dovolují pozvat na seminář "JAK SE VYHNOUT NELEGÁLNÍMU ZAMĚSTNÁVÁNÍ "ŠVARC SYSTÉM"

Podnikatelské setkání na téma "Jsem dobrý šéf?"

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci se společností Business Succes, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na podnikatelské setkání "Jsem dobrý šéf?"

Konference na téma "Regionální rozvoj na prahu nového programovacího období a přeshraniční spolupráce na česko-rakouské hranici"

Tato konference se koná pod záštitou náměstka Jihomoravského kraje, Mgr. Václava Božka, CSc. ve čtvrtek 20. září 2012 v Hotelu Voroněž Brno

První pomoc na pracovišti

Víte, že ze zákona musíte mít na pracovišti proškolenou osobu na poskytování první pomoci? Jak se zachováte při úřazu na pracovišti? Jak správně poskytnout první pomoc? Na všechny tyto otázky Vám odpoví tento seminář.

Tisková zpráva

OHK Hodonín uspořádala konzultační den – Irák

Využití dotačních titulů pro brownfieldy a podnikatelské subjekty

!!!AKTUÁLNĚ - ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ AKCE!!!! !!!O NOVÉM TERMÍNU AKCE VÁS BUDEME INFORMOVAT!!!

Byla zveřejněna aktualizovaná verze publikace Export v kostce

Informační materiál určený pro firmy zajímající se o možnosti podpory vývozu a internacionalizace ze strany státu. Publikace obsahuje základní oblasti státní podpory exportu a instituce, které mohou účinným způsobem pomoci v základní orientaci, zejména malým a středním podnikům. Ucelený přehled nabídky služeb státu pro exportéry pro II. pololetí roku 2012 připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci s dalšími partnery.

Připravované změny v oblasti DPH od 1. ledna 2013

V průběhu července 2012 se Poslanecká sněmovna zabývala dvěma návrhy novely zákona o DPH. Mezi navrhované změny patří například zvýšení sazby daně o 1 procentní bod (na 15 procent a 21 procent) či rozšíření ručení za obvod DPH.

Nový program pro konkurenceschopnost

Evropská komise připravila na období 2014 - 2020 nový program na podporu malých a středních podniků s názvem COSME (Programme for the Competitiveness of Enterprise and small and medium - sized enterprises). Jak název napovídá, cílem je zvýšit konkurenceschopnost malých a středních podniků. Ale jak toho hodlá Komise dosáhnout?