Okresní hospodářská komora HODONÍN

Ekologická likvidace biologických odpadů

Víte, že biologický odpad můžete likvidovat pomocí kalifornských žížal na vermikompost, který následně můžete využít jako ekologické hnojivo v zemědělství, parcích, vinicích a dalších plochách?

Zákon o daních z příjmů a novinky pro rok 2013

OHK Hodonín si Vás dovoluje pozvat na tento zajímavý seminář. Lektorem je dlouholetý odborník a daňový poradce Ing. Jiří Klíma. Neváhejete a ještě dnes se přihlaste na tento seminář. Těšíme se na Vaši účast.

„Biznis protokol ako súčasť firemnej kultúry“

Trnavská regionálna komora SOPK, hlavní partner projektu "Inovácie a medzinárodny obchod (IMO) v SR a ČR" Vás pozýva na odborný seminár - softskills:

Zúčastněte se mezinárodního strojírenského veletrhu Mach-Tool v Poznani

Projekt: "Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR“, Operační program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007-2013

Jak zvládat stres?

Reakcí každého člověka na zátěž je stres. Pokud stres nevhodně zpracujeme, jeho důsledky se mohou odrazit na zhoršení vztahů uvnitř firmy, snížení výkonu člověka a také na zhoršení jeho zdraví.

Stáže ve firmách - vzdělávání praxí

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na setkání za účelem seznámení s projektem "Stáže ve firmách - vzdělávání praxí", pořádané Fondem dalšího vzdělávání ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Hodonín.

Vzdělávací seminář - Cestovní ruch na Hodonínsku

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci se Společenstvem podnikatelů v cestovních ruchu okresu Hodonín Vás po ukončení turistické sezóny zve na vzdělávací seminář.

Zúčastněte se mezinárodního strojírenského veletrhu Hannover Messe

Projekt: "Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR“, Operační program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007-2013

Tisková zpráva

Studenti středních odborných škol z okresu Hodonín absolvovali měsíční odbornou praxi v zahraničí.

Aleš Michl - Téma "ZA VŠECHNO MOHOU RAJČATA"

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci s Gymnáziem a Obchodní akademií Hodonín si Vás dovoluje pozvat na podnikatelské setkání s ekonomem a analytikem Raiffeisenbank

Změny a základní problémy v pracovním právu v roce 2013

Znáte důvody pro výpověď ze strany zaměstnavatele? Víte, jaké změny čekají pracovní dobu? Co čeká zaměstnavatele při uzavření konkurenční doložky? Ne? Tak se přihlaste na tento zajímavý seminář

Jak získat více zákazníků - efektivní marketing pro podnikatele

Podnikáte a nepřináší Vám to zatím výsledky, jaké byste si přáli? Snažíte se, dáváte do toho všechno, spoustu času, energie, ale zdá se Vám, že se vložení úsilí nevrací? Jaké je Vaše marketingová stretegie pro získávání zákazníků? Pokud ta dosavadní nefunguje, není na čase vyzkoušet něco nového?

Prezident HK ČR: Pojďme začít říkat, že u nás je dobře

Problémem České republiky je skutečnost, že nemá vlastní ekonomicko-hospodářský výhled. Dalším negativním faktem je i velmi silné napojení na Evropu, která škrtá především v zahraničí, nikoliv u sebe. I takové byly závěry diskusního fóra s názvem „Ekonomika zítřka“, které pořádala Okresní hospodářská komora Mladá Boleslav za účasti prezidenta Hospodářské komory České republiky Petra Kužela a ředitele Institutu ekonomických studií fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a člena NERVu Michala Mejstříka.

Pozvánka na valnou hromadu

Vážení členového Společenstva podnikatelů v cestovním ruchu okresu Hodonín, chtěli bychom Vás pozvat na valnou hromadu. Budeme rádi, pokud se budete moci tohoto důležitého jednání zúčastnit.

Tisková zpráva

OHK Hodonín uspořádala jednodenní seminář – Efektivní způsoby propagace v zahraničí

Konference na téma "Výběrové řízení bez chyb a omylů

Ve čtvrtek 1.11.2012 proběhla ve Bzenci konference, kterou uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín (OHK Hodonín) ve spolupráci s členskou firmou RI OKNA, a.s.

PDF Reporty ze semináře "Správná administrace dotací v praxi" můžete získat ZDARMA !!!

OHK Hodonín uspořádala další zajímavý seminář na téma „Správná administrace dotací v praxi“ a nabízí Vám PDF reporty z tohoto semináře ZDARMA.

Shromáždění delegátů 2012

Srdečně zveme všechny členy Okresní hospodářské komory Hodonín na shromáždění delegátů 2012. Pravidelné setkání všech členů OHK Hodonín uskuteční ve čtvrtek 15. listopadu 2012 od 15:30 v učebně v Kyjově, Svatoborská 591.

POZVÁNKA NA KONZULTAČNÝ DEŇ

Hlavní přeshraniční partner projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR - Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na konzultačný deň.

Konference na téma "Výběrové řízení bez chyb a omylů"

Víte o tom, že kvalitního dodavatele můžete vybrat i při nízké ceně? Chcete vybrat kvalitního dodavatele stavebních prací? Nechcete mít problémy s proplacením dotace? Právě pro vás jsme připravili tuto konferenci