Okresní hospodářská komora HODONÍN

Tisková zpráva

Studenti středních odborných škol z okresu Hodonín absolvovali měsíční odbornou praxi v zahraničí.

Aleš Michl - Téma "ZA VŠECHNO MOHOU RAJČATA"

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci s Gymnáziem a Obchodní akademií Hodonín si Vás dovoluje pozvat na podnikatelské setkání s ekonomem a analytikem Raiffeisenbank

Změny a základní problémy v pracovním právu v roce 2013

Znáte důvody pro výpověď ze strany zaměstnavatele? Víte, jaké změny čekají pracovní dobu? Co čeká zaměstnavatele při uzavření konkurenční doložky? Ne? Tak se přihlaste na tento zajímavý seminář

Jak získat více zákazníků - efektivní marketing pro podnikatele

Podnikáte a nepřináší Vám to zatím výsledky, jaké byste si přáli? Snažíte se, dáváte do toho všechno, spoustu času, energie, ale zdá se Vám, že se vložení úsilí nevrací? Jaké je Vaše marketingová stretegie pro získávání zákazníků? Pokud ta dosavadní nefunguje, není na čase vyzkoušet něco nového?

Prezident HK ČR: Pojďme začít říkat, že u nás je dobře

Problémem České republiky je skutečnost, že nemá vlastní ekonomicko-hospodářský výhled. Dalším negativním faktem je i velmi silné napojení na Evropu, která škrtá především v zahraničí, nikoliv u sebe. I takové byly závěry diskusního fóra s názvem „Ekonomika zítřka“, které pořádala Okresní hospodářská komora Mladá Boleslav za účasti prezidenta Hospodářské komory České republiky Petra Kužela a ředitele Institutu ekonomických studií fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy a člena NERVu Michala Mejstříka.

Pozvánka na valnou hromadu

Vážení členového Společenstva podnikatelů v cestovním ruchu okresu Hodonín, chtěli bychom Vás pozvat na valnou hromadu. Budeme rádi, pokud se budete moci tohoto důležitého jednání zúčastnit.

Tisková zpráva

OHK Hodonín uspořádala jednodenní seminář – Efektivní způsoby propagace v zahraničí

Konference na téma "Výběrové řízení bez chyb a omylů

Ve čtvrtek 1.11.2012 proběhla ve Bzenci konference, kterou uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín (OHK Hodonín) ve spolupráci s členskou firmou RI OKNA, a.s.

PDF Reporty ze semináře "Správná administrace dotací v praxi" můžete získat ZDARMA !!!

OHK Hodonín uspořádala další zajímavý seminář na téma „Správná administrace dotací v praxi“ a nabízí Vám PDF reporty z tohoto semináře ZDARMA.

Shromáždění delegátů 2012

Srdečně zveme všechny členy Okresní hospodářské komory Hodonín na shromáždění delegátů 2012. Pravidelné setkání všech členů OHK Hodonín uskuteční ve čtvrtek 15. listopadu 2012 od 15:30 v učebně v Kyjově, Svatoborská 591.

POZVÁNKA NA KONZULTAČNÝ DEŇ

Hlavní přeshraniční partner projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR - Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na konzultačný deň.

Konference na téma "Výběrové řízení bez chyb a omylů"

Víte o tom, že kvalitního dodavatele můžete vybrat i při nízké ceně? Chcete vybrat kvalitního dodavatele stavebních prací? Nechcete mít problémy s proplacením dotace? Právě pro vás jsme připravili tuto konferenci

Registr subjektů technické infrastruktury: ulehčí život stavebníkům i podnikatelům

V červnu 2011 byl spuštěn projekt Registr Subjektů Technické infrastruktury. Integrací dat státních úřadů s celorepublikovou působností, správců sítí i stavebních úřadů tak vznikla unikátní evidence, která si klade za cíl zefektivnit a zjednodušit komunikaci mezi zúčastněnými subjekty. Nyní se projekt dostává do fáze spuštění veřejného přístupu.

Efektivní způsoby propagace v zahraničí

Chcete zlepšit propagaci firmy v mezinárodním prostředí? Chcete získat více zahraničních zákazníků? Zefektivněte Váš mezinárodní internetový marketing. Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na tento jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR. Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR.

Pozvánka - závěrečný odborný seminář

Krajská hospodářská komora Jihomoravského kraje Vás zve na závěrečný odborný seminář projektu "Vytvorenie slovensko-českého klastra pre podporu inovatívnych technológii v cezhraničnom regióne".

Podnikatelská mise do Jerevenu, Arménie

Komora pro hospodářský styk se SNS, za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR si Vás dovoluje pozvat na podnikatelskou misi, které se uskuteční od 19.11.2012 do 22.11.2012

Seminář na téma "Správná administrace dotací v praxi"

Chcete se vyhnout problémům s proplacením dotace nebo následnou kontrolu spojenou s vrácením dotace?

Jak se vyhnout nelegálnímu zaměstnávání "ŠVARC SYSTÉM"

OHK Servisní, s.r.o. ve spolupráci s Okresní hospodářskou komorou Hodonín si Vás dovolují pozvat na seminář "JAK SE VYHNOUT NELEGÁLNÍMU ZAMĚSTNÁVÁNÍ "ŠVARC SYSTÉM"

Podnikatelské setkání na téma "Jsem dobrý šéf?"

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci se společností Business Succes, s.r.o. si Vás dovolují pozvat na podnikatelské setkání "Jsem dobrý šéf?"

Konference na téma "Regionální rozvoj na prahu nového programovacího období a přeshraniční spolupráce na česko-rakouské hranici"

Tato konference se koná pod záštitou náměstka Jihomoravského kraje, Mgr. Václava Božka, CSc. ve čtvrtek 20. září 2012 v Hotelu Voroněž Brno