Okresní hospodářská komora HODONÍN

Poslední šance na získání dotace na strojní technologie!

Dnem 29. října 2013 Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo časově omezené II. prodloužení Výzvy III k předkládání projektů v programu podpory ROZVOJ. Příjem elektronických registračních žádostí bude zahájen 4. listopadu 2013. Plánovaná alokace pro tuto výzvu je 2,5 mld. Kč.

SVV 2013-2014

Agentura CzechTrade je realizátorem projektu SVV 2013-2014 zaměřeného na zvýšení marketingové připravenosti zejména malých a středních podniků na zahraničních trzích.

Design pro konkurenceschopnost

Interní projekt zahrnuje aktivity, zaměřené na posílení mezinárodní konkurenceschopnosti průmyslových podniků prostřednictvím efektivního využívání designu v inovačním procesu.

Pracovní právo v praxi

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

Příští týden HK ČR vypraví dvě podnikatelské mise –

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) v příštím týdnu uspořádá dvě doprovodné podnikatelské mise. Tentokrát čeští podnikatelé v čele s HK ČR doprovodí ministra vnitra Martina Pecinu do Turecka a ministra zahraničních věcí Jana Kohouta na Srí Lanku, do Indie a Bhútánu. Téměř 45 zástupců českého byznysu reprezentujících nejrůznějších odvětví od zbrojařství až po cestovní ruch tak bude mít opět jedinečnou možnost navázat cenné obchodní kontakty se svými tamními protějšky.

HK ČR spustila nový vyhledávací portál veřejných zakázek

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) ve spolupráci se společností Dasonele a.s. spustila nový projekt s názvem Najdi VZ - Vyhledávací portál veřejných zakázek

Zahraniční odborné stáže pro studenty v podzimní Florencii

OHK Hodonín v roce 2013 úspěšně realizuje další z řady projektů v rámci odborných zahraničních stáží pro studenty středních odborných škol.

Podnikatelé diskutovali s předsednou ČSSD o dalším směřování České republiky

Okresní hospodářská komora Hodonín uspořádala v pátek 4. 10. 2013 v Kyjově pro podnikatele i širokou veřejnost debatu s předsedou ČSSD a kandidátem na předsedu vlády v nadcházejících volbách Bohuslavem Sobotkou. Diskuze se také zúčastnil místopředseda Senátu Zdeněk Škromach a kandidáti ČSSD za okres Hodonín Ivan Ohlídal a Jiří Frolec.

Firma roku Jihomoravské kraje 2013 = Flajzar, s.r.o.

Na první příčce v kategorii Firma roku 2013 v Jihomoravském kraji se umístila společnost FLAJZAR, s.r.o., která je také dlouholetým členem Okresní hospodářské komory Hodonín. Gratulujeme!

Pozvánka na seminár "Trh práce - školy"

Trnavská regionálna komora si Vás dovoluje pozvat na seminář "Trh práce - školy". Seminář se uskuteční v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR.

Využití brownfieldů pro rozvoj obcí

Přijměte pozvání na konferenci o připravovaných českých a slovenských finančních prostředcích pro programové období 2014 - 2020.

Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání

Jste žák nebo student? Chcete získat praxi v obru? Zapojte se do projektu s názvem "Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání", Registrační číslo: CZ.1.04/2.1.00/99.00001

Nový přístup Čechů k pracovnímu trhu: již 4 000 nezaměstnaných věří, že díky praxi získané na stáži se jim práce bude lépe hledat.

Zůstat doma a nechodit do práce je situace většinou velmi náročná – jak finančně, tak i psychicky. Nezaměstnaný člověk je svým způsobem společensky izolován, navíc mu kvůli odmítavým reakcím od potenciálních zaměstnavatelů rapidně klesá sebevědomí. S lepší variantou než vysedávat doma a čekat na zázrak přichází projekt Stáže ve firmách, který zajistil získání často žádané praxe již 4 000 lidem z celé republiky.

ARÉNA POLITIKŮ

Krajská hospodářská komora jižní Moravy ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Brno si Vás dovolují pozvat na akci s názvem "Aréna Politiků"

Workshop na téma "Flexibilní formy práce"

Rádi bychom vás pozvali na workshop určený pro zaměstnavatele, který pořádá Koordinační centrum práce na dálku v Hodoníně ve spolupráci s projektem Fit for Flexi. Worshop je zaměřen na podporu flexibilních forem práce, na práci na dálku a její výhody, online práci, cloudové nástroje v praxi a další zajímavá témata.

Nový projekt OHK Hodonín zaměřený na zahraniční odborné stáže pro studenty

OHK Hodonín v roce 2013 úspěšně realizuje další z řady projektů v rámci odborných zahraničních stáží pro studenty středních odborných škol. Projekt je realizován za finanční podpory Národní agentury pro evropské vzdělávací programy NAEP v rámci programu Leonardo da Vinci - skupina IVT

Podnikanie v SRN

Trnavská regionálna komora SOPK Vás pozýva na konzultačný deň v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR

Známé osobnosti hrály golf a pomohly regionu aneb jak Marek Eben přijel, viděl a zvítězil

Poslední prázdninová sobota patřila na hřišti Golf-resort ve slovenské Skalici benefičnímu golfu. Známé osobnosti herečka a bývalá velvyslankyně Magda Vášáryová, herci a moderátoři Milan Lasica a Marek Eben spolu s dalšími příznivci golfu a dobrých skutků si za krásného pozdně letního počasí nejen s chutí zahráli, ale hlavně pomohli regionům Břeclavska a Hodonínska získat prostředky pro rozvojové projekty.

Japonské šance pro české podniky

V Česku už investovalo přibližně 240 japonských firem, z nichž zhruba stovku tvoří výrobní firmy. Díky těmto investicím našlo práci na 45 tisíc lidí.

Speciální nabídka pro členy OHK Hodonín

ČSAD Hodonín a.s. je dopravně - logistická společnost s dlouholetou tradicí v oblasti skladové a distribuční logistiky. Patří mezi přední poskytovatele logistických služeb v České republice.