Okresní hospodářská komora HODONÍN

Veřejné zakázky v roce 2014

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) s SR a ČR

Nabídka od člena OHK Hodonín

Člen Okresní hospodářské komory Hodonín nabízí podíl, případně 100% vlastnictví ve firmě vydávající týdeník Nové Slovácko

Ekologická likvidace biologických odpadů

Víte, že biologický odpad můžete likvidovat pomocí kalifornských žížal na vermikompost, který následně můžete využít jako ekologické hnojivo ve městech, obcích, kompostárnách, zemědělství, parcích, vinicích a dalších plochách?

Generační výměna ve firmě - šance nebo hrozba?

Uvažujete o předání řízení firmy? Nevíte, kdy je ten správný čas na změnu? Na všechny tyto otázky Vám odpoví seminář, který pořádá Okresní hospodářská komora Hodonín

Tisková zpráva "Třetí regionální konference cestovního ruchu Hodonínska"

Motto a hlavní cíl konference "Propagace regionálního cestovního ruchu prostřednictvím médií, internetu a sociálních sítí s důrazem na význam a přínos pro podnikání v regionu"

Přinášíme Vám rozhovor s panem Jaroslavem Kůřilem

OHK Hodonín v rámci dobré spolupráce a vazeb na své členy realizujeme rozhovory s předními zaměstnanci členských firem. První vyzpovídanou osobou je jednatel společnosti Brisk, Ing. Jaroslav Kůřil. Společnost Brisk je výrobní družstvo zabývající se výrobou kartonáže a obalů.

Zahraniční odborná stáž pro studenty v německém Weidenu

OHK Hodonín v roce 2013 úspěšně realizuje další z řady projektů v rámci odborných zahraničních stáží pro studenty středních odborných škol.

Členové Okresní hospodářské komory Hodonín si zvolili (staro)nové vedení

Ve čtvrtek 28. 11. 2013 proběhlo shromáždění delegátů (nejvyšší orgán) na němž bylo zvoleno nové vedené Okresní hospodářské komory Hodonín (OHK Hodonín). V jejím čele na další tři roky zůstane dosavadní předseda Ing. Luděk Šebesta. V orgánech komory se ale objevily některé nové tváře.

Poslední šance na získání dotace na strojní technologie!

Dnem 29. října 2013 Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo časově omezené II. prodloužení Výzvy III k předkládání projektů v programu podpory ROZVOJ. Příjem elektronických registračních žádostí bude zahájen 4. listopadu 2013. Plánovaná alokace pro tuto výzvu je 2,5 mld. Kč.

SVV 2013-2014

Agentura CzechTrade je realizátorem projektu SVV 2013-2014 zaměřeného na zvýšení marketingové připravenosti zejména malých a středních podniků na zahraničních trzích.

Design pro konkurenceschopnost

Interní projekt zahrnuje aktivity, zaměřené na posílení mezinárodní konkurenceschopnosti průmyslových podniků prostřednictvím efektivního využívání designu v inovačním procesu.

Pracovní právo v praxi

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

Příští týden HK ČR vypraví dvě podnikatelské mise –

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) v příštím týdnu uspořádá dvě doprovodné podnikatelské mise. Tentokrát čeští podnikatelé v čele s HK ČR doprovodí ministra vnitra Martina Pecinu do Turecka a ministra zahraničních věcí Jana Kohouta na Srí Lanku, do Indie a Bhútánu. Téměř 45 zástupců českého byznysu reprezentujících nejrůznějších odvětví od zbrojařství až po cestovní ruch tak bude mít opět jedinečnou možnost navázat cenné obchodní kontakty se svými tamními protějšky.

HK ČR spustila nový vyhledávací portál veřejných zakázek

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) ve spolupráci se společností Dasonele a.s. spustila nový projekt s názvem Najdi VZ - Vyhledávací portál veřejných zakázek

Zahraniční odborné stáže pro studenty v podzimní Florencii

OHK Hodonín v roce 2013 úspěšně realizuje další z řady projektů v rámci odborných zahraničních stáží pro studenty středních odborných škol.

Podnikatelé diskutovali s předsednou ČSSD o dalším směřování České republiky

Okresní hospodářská komora Hodonín uspořádala v pátek 4. 10. 2013 v Kyjově pro podnikatele i širokou veřejnost debatu s předsedou ČSSD a kandidátem na předsedu vlády v nadcházejících volbách Bohuslavem Sobotkou. Diskuze se také zúčastnil místopředseda Senátu Zdeněk Škromach a kandidáti ČSSD za okres Hodonín Ivan Ohlídal a Jiří Frolec.

Firma roku Jihomoravské kraje 2013 = Flajzar, s.r.o.

Na první příčce v kategorii Firma roku 2013 v Jihomoravském kraji se umístila společnost FLAJZAR, s.r.o., která je také dlouholetým členem Okresní hospodářské komory Hodonín. Gratulujeme!

Pozvánka na seminár "Trh práce - školy"

Trnavská regionálna komora si Vás dovoluje pozvat na seminář "Trh práce - školy". Seminář se uskuteční v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR.

Využití brownfieldů pro rozvoj obcí

Přijměte pozvání na konferenci o připravovaných českých a slovenských finančních prostředcích pro programové období 2014 - 2020.

Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání

Jste žák nebo student? Chcete získat praxi v obru? Zapojte se do projektu s názvem "Stáže pro mladé zájemce o zaměstnání", Registrační číslo: CZ.1.04/2.1.00/99.00001