Okresní hospodářská komora HODONÍN

Novela Insolvenčního zákona od 1. 1. 2014 v návaznosti na NOZ + Exekuce na mzdu zaměstnance v roce 2014

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

"Zaměstnání osob se zdravotním postižením - šance pro obě strany"

Přínosy zaměstnávání zdravotně postižených pro firmy, aneb ojedinělý komplexní workshop o teoretických i praktických rozměrech zaměstnávání pracovníků s handicapem, včetně příkladů dobré praxe.

Seminář na téma "Zúčtování zálohové a srážkové daně"

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR – ČR

Konzultační den - jak spolupracovat s nizozemskými firmami

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na konzultační den v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

Nemocenské a důchodové pojištění

Jednodenní seminář Vám umožní získat informace o aktuální právní úpravě nemocenského a důchodového pojištění a budete upozorněni na nejčastější chyby v praxi.

Allianz RE představuje nový přístup k pojištění úrody

Chtěli byste znát aktuální i připravované dotační tituly pro vinaře a zemědělce? Zajímá Vás pojištění úrody? Jestli ano, tak se přijďte podívat na náš seminář.

Stavíte, opravujete, zařizujete byt nebo dům? Tak se zúčastněte stavební výstavy

Bydlet ve vlastní udržované nemovitosti, úsporně topit, užít si na zahradě s rodinou - to je smysluplný program nejen pro rok 2014. Navštivte již 20. ročník prodejní a prezentační výstavy STAVÍME, BYDLÍME Hodonín

Seminář na téma "Veřejné zakázky v roce 2014"

Pro velký zájem jsme se rozhodli seminář na téma „Veřejné zakázky v roce 2014“ opakovat, tentokrát v Kyjově. Zmeškali jste předchozí školení a zajímá Vás tato problematika?Neváhejte a zúčastněte se našeho školení.

Projekt PRACUJTE NA DÁLKU - Koordinační centrum Hodonín

Koordinační centrum projektu Pracujte na dálku pořádá několik vzdělávacích webinářů pro zaměstnavatele.

Efektivní propagace v zahraničí? Víme jak na to!!!

Chtěli byste znát současné trendy, které ovlivňují online prezentaci a propagaci firmy v zahraničí? Chtěli byste znát praktické rady a konkrétní příklady, jak prezentovat Vaši společnost na internetu v zahraničí? Přijďte na náš seminář, vyplatí se Vám to!!!

SPECIÁL: Změny pro podnikatele od roku 2014

V lednu 2014 se dá do pohybu další lavina změn, které se dotknou především firem a podnikatelů. Novinky se projeví v oblasti daní, například ve zdanění příjmů praktikantů, ale i ve zdanění darů a dědictví, srážkové daně nebo osvobození příjmů z prodeje cenných papírů. Velké úpravy zaznamenal také zákoník práce a firmy čekají nové povinnosti třeba i v oblasti elektronické komunikace.

Rok 2014 - Podprogram CESTOVÁNÍ DOSTUPNÉ VŠEM

Ministerstvo pro místní rozvoj dne 29. 11. 2013 vyhlásilo výzvu k podávání žádosti o dotace v roce 2014 v rámci Národního programu podpory cestovního ruchu, podpogramu CESTOVÁNÍ DOSTUPNÉ VŠEM.

Daňové úlevy pro firmy na podporu odborného vzdělávání

Parlament České republiky schválil s účinností od 1.1.2014 daňové zvýhodnění pro firmy, které se zapojí do odborného vzdělávání žáků středních odborných a vyšších odborných škol. Jedná se o odpočet na podporu pořízení majetku na odborné vzdělávání a odpočet na podporu výdajů vynaložených na žáka.

Veřejné zakázky v roce 2014

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) s SR a ČR

Nabídka od člena OHK Hodonín

Člen Okresní hospodářské komory Hodonín nabízí podíl, případně 100% vlastnictví ve firmě vydávající týdeník Nové Slovácko

Ekologická likvidace biologických odpadů

Víte, že biologický odpad můžete likvidovat pomocí kalifornských žížal na vermikompost, který následně můžete využít jako ekologické hnojivo ve městech, obcích, kompostárnách, zemědělství, parcích, vinicích a dalších plochách?

Generační výměna ve firmě - šance nebo hrozba?

Uvažujete o předání řízení firmy? Nevíte, kdy je ten správný čas na změnu? Na všechny tyto otázky Vám odpoví seminář, který pořádá Okresní hospodářská komora Hodonín

Tisková zpráva "Třetí regionální konference cestovního ruchu Hodonínska"

Motto a hlavní cíl konference "Propagace regionálního cestovního ruchu prostřednictvím médií, internetu a sociálních sítí s důrazem na význam a přínos pro podnikání v regionu"

Přinášíme Vám rozhovor s panem Jaroslavem Kůřilem

OHK Hodonín v rámci dobré spolupráce a vazeb na své členy realizujeme rozhovory s předními zaměstnanci členských firem. První vyzpovídanou osobou je jednatel společnosti Brisk, Ing. Jaroslav Kůřil. Společnost Brisk je výrobní družstvo zabývající se výrobou kartonáže a obalů.

Zahraniční odborná stáž pro studenty v německém Weidenu

OHK Hodonín v roce 2013 úspěšně realizuje další z řady projektů v rámci odborných zahraničních stáží pro studenty středních odborných škol.