Okresní hospodářská komora HODONÍN

Stavíte, opravujete, zařizujete byt nebo dům? Tak se zúčastněte stavební výstavy

Bydlet ve vlastní udržované nemovitosti, úsporně topit, užít si na zahradě s rodinou - to je smysluplný program nejen pro rok 2014. Navštivte již 20. ročník prodejní a prezentační výstavy STAVÍME, BYDLÍME Hodonín

Seminář na téma "Veřejné zakázky v roce 2014"

Pro velký zájem jsme se rozhodli seminář na téma „Veřejné zakázky v roce 2014“ opakovat, tentokrát v Kyjově. Zmeškali jste předchozí školení a zajímá Vás tato problematika?Neváhejte a zúčastněte se našeho školení.

Projekt PRACUJTE NA DÁLKU - Koordinační centrum Hodonín

Koordinační centrum projektu Pracujte na dálku pořádá několik vzdělávacích webinářů pro zaměstnavatele.

Efektivní propagace v zahraničí? Víme jak na to!!!

Chtěli byste znát současné trendy, které ovlivňují online prezentaci a propagaci firmy v zahraničí? Chtěli byste znát praktické rady a konkrétní příklady, jak prezentovat Vaši společnost na internetu v zahraničí? Přijďte na náš seminář, vyplatí se Vám to!!!

SPECIÁL: Změny pro podnikatele od roku 2014

V lednu 2014 se dá do pohybu další lavina změn, které se dotknou především firem a podnikatelů. Novinky se projeví v oblasti daní, například ve zdanění příjmů praktikantů, ale i ve zdanění darů a dědictví, srážkové daně nebo osvobození příjmů z prodeje cenných papírů. Velké úpravy zaznamenal také zákoník práce a firmy čekají nové povinnosti třeba i v oblasti elektronické komunikace.

Rok 2014 - Podprogram CESTOVÁNÍ DOSTUPNÉ VŠEM

Ministerstvo pro místní rozvoj dne 29. 11. 2013 vyhlásilo výzvu k podávání žádosti o dotace v roce 2014 v rámci Národního programu podpory cestovního ruchu, podpogramu CESTOVÁNÍ DOSTUPNÉ VŠEM.

Daňové úlevy pro firmy na podporu odborného vzdělávání

Parlament České republiky schválil s účinností od 1.1.2014 daňové zvýhodnění pro firmy, které se zapojí do odborného vzdělávání žáků středních odborných a vyšších odborných škol. Jedná se o odpočet na podporu pořízení majetku na odborné vzdělávání a odpočet na podporu výdajů vynaložených na žáka.

Veřejné zakázky v roce 2014

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) s SR a ČR

Nabídka od člena OHK Hodonín

Člen Okresní hospodářské komory Hodonín nabízí podíl, případně 100% vlastnictví ve firmě vydávající týdeník Nové Slovácko

Ekologická likvidace biologických odpadů

Víte, že biologický odpad můžete likvidovat pomocí kalifornských žížal na vermikompost, který následně můžete využít jako ekologické hnojivo ve městech, obcích, kompostárnách, zemědělství, parcích, vinicích a dalších plochách?

Generační výměna ve firmě - šance nebo hrozba?

Uvažujete o předání řízení firmy? Nevíte, kdy je ten správný čas na změnu? Na všechny tyto otázky Vám odpoví seminář, který pořádá Okresní hospodářská komora Hodonín

Tisková zpráva "Třetí regionální konference cestovního ruchu Hodonínska"

Motto a hlavní cíl konference "Propagace regionálního cestovního ruchu prostřednictvím médií, internetu a sociálních sítí s důrazem na význam a přínos pro podnikání v regionu"

Přinášíme Vám rozhovor s panem Jaroslavem Kůřilem

OHK Hodonín v rámci dobré spolupráce a vazeb na své členy realizujeme rozhovory s předními zaměstnanci členských firem. První vyzpovídanou osobou je jednatel společnosti Brisk, Ing. Jaroslav Kůřil. Společnost Brisk je výrobní družstvo zabývající se výrobou kartonáže a obalů.

Zahraniční odborná stáž pro studenty v německém Weidenu

OHK Hodonín v roce 2013 úspěšně realizuje další z řady projektů v rámci odborných zahraničních stáží pro studenty středních odborných škol.

Členové Okresní hospodářské komory Hodonín si zvolili (staro)nové vedení

Ve čtvrtek 28. 11. 2013 proběhlo shromáždění delegátů (nejvyšší orgán) na němž bylo zvoleno nové vedené Okresní hospodářské komory Hodonín (OHK Hodonín). V jejím čele na další tři roky zůstane dosavadní předseda Ing. Luděk Šebesta. V orgánech komory se ale objevily některé nové tváře.

Poslední šance na získání dotace na strojní technologie!

Dnem 29. října 2013 Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo časově omezené II. prodloužení Výzvy III k předkládání projektů v programu podpory ROZVOJ. Příjem elektronických registračních žádostí bude zahájen 4. listopadu 2013. Plánovaná alokace pro tuto výzvu je 2,5 mld. Kč.

SVV 2013-2014

Agentura CzechTrade je realizátorem projektu SVV 2013-2014 zaměřeného na zvýšení marketingové připravenosti zejména malých a středních podniků na zahraničních trzích.

Design pro konkurenceschopnost

Interní projekt zahrnuje aktivity, zaměřené na posílení mezinárodní konkurenceschopnosti průmyslových podniků prostřednictvím efektivního využívání designu v inovačním procesu.

Pracovní právo v praxi

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

Příští týden HK ČR vypraví dvě podnikatelské mise –

Hospodářská komora České republiky (HK ČR) v příštím týdnu uspořádá dvě doprovodné podnikatelské mise. Tentokrát čeští podnikatelé v čele s HK ČR doprovodí ministra vnitra Martina Pecinu do Turecka a ministra zahraničních věcí Jana Kohouta na Srí Lanku, do Indie a Bhútánu. Téměř 45 zástupců českého byznysu reprezentujících nejrůznějších odvětví od zbrojařství až po cestovní ruch tak bude mít opět jedinečnou možnost navázat cenné obchodní kontakty se svými tamními protějšky.