Okresní hospodářská komora HODONÍN

Staňte se i vy členy Okresní hospodářské komory Hodonín

Jste podnikatel, vlastníte firmu nebo podnikáte na svůj vlastní účet? Hledáte podporu, pomoc, informace? Tak se staňte členy Okresní hospodářské komory Hodonín, nejsilnější organizaci zastupující zájmy českých podnikatelů

Průzkum HK ČR: Devizové intervence mají negativní dopad na téměř polovinu českých MSP

Česká národní banka se v listopadu minulého roku rozhodla začít intervenovat na devizovém trhu tak, aby udržovala kurz koruny vůči euru poblíž hladiny 27 CZK/EUR.

"Zákon pro život, zákon inspirovaný životem."

Ministerstvo spravedlnosti ČR dokončilo práce na rekodifikaci soukromého práva. V jejím rámci byl schválen nejen nový občanský zákoník, ale také nový zákon o obchodních korporacích a nový zákon o mezinárodním právu soukromém.

Členská firma OHK Hodonín se zúčastní veletrhu Hannover 2014

Společnost Componenta Moravia, s.r.o. ve spolupráci s agenturou CzechTrade se v tomto roce zúčastní světově největšího průmyslového veletrhu Hannover 2014.

Volné vstupenky na veletrh CeBIT 2014 a Hannover Messe 2014 pro členy OHK Hodonín

Pro členské firmy máme připraveno exkluzivní nabídku 10 ks volných vstupenek na veletrh CeBIT 2014 a Hannover Messe 2014. CeBIT je největší světový veletrh informačních technologií. Hannover Messe 2014 je jedna z nejvyznamnějších světových průmyslových výstav.

ELEKTRONICKÁ KOMUNIKÁCIA S DAŇOVÝM ÚRADOM

Trnavská regionálna komora SOPK Vás srdečně zve na Konzultační den na téma "Elektronická komunikácia s daňovým úradom"

Cesty k úsporám firemních nákladů

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR – ČR

Marketing v sociálních sítích

Také jste určitě slyšeli o sociálních sítích. Ale o co se přesně jedná? Jak s těmito nástroji pracovat, aby Vám dobře sloužili? To vše se dozvíte na semináři pořádaném OHK Hodonín.

Novela Insolvenčního zákona od 1. 1. 2014 v návaznosti na NOZ + Exekuce na mzdu zaměstnance v roce 2014

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

"Zaměstnání osob se zdravotním postižením - šance pro obě strany"

Přínosy zaměstnávání zdravotně postižených pro firmy, aneb ojedinělý komplexní workshop o teoretických i praktických rozměrech zaměstnávání pracovníků s handicapem, včetně příkladů dobré praxe.

Seminář na téma "Zúčtování zálohové a srážkové daně"

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR – ČR

Konzultační den - jak spolupracovat s nizozemskými firmami

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na konzultační den v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

Nemocenské a důchodové pojištění

Jednodenní seminář Vám umožní získat informace o aktuální právní úpravě nemocenského a důchodového pojištění a budete upozorněni na nejčastější chyby v praxi.

Allianz RE představuje nový přístup k pojištění úrody

Chtěli byste znát aktuální i připravované dotační tituly pro vinaře a zemědělce? Zajímá Vás pojištění úrody? Jestli ano, tak se přijďte podívat na náš seminář.

Stavíte, opravujete, zařizujete byt nebo dům? Tak se zúčastněte stavební výstavy

Bydlet ve vlastní udržované nemovitosti, úsporně topit, užít si na zahradě s rodinou - to je smysluplný program nejen pro rok 2014. Navštivte již 20. ročník prodejní a prezentační výstavy STAVÍME, BYDLÍME Hodonín

Seminář na téma "Veřejné zakázky v roce 2014"

Pro velký zájem jsme se rozhodli seminář na téma „Veřejné zakázky v roce 2014“ opakovat, tentokrát v Kyjově. Zmeškali jste předchozí školení a zajímá Vás tato problematika?Neváhejte a zúčastněte se našeho školení.

Projekt PRACUJTE NA DÁLKU - Koordinační centrum Hodonín

Koordinační centrum projektu Pracujte na dálku pořádá několik vzdělávacích webinářů pro zaměstnavatele.

Efektivní propagace v zahraničí? Víme jak na to!!!

Chtěli byste znát současné trendy, které ovlivňují online prezentaci a propagaci firmy v zahraničí? Chtěli byste znát praktické rady a konkrétní příklady, jak prezentovat Vaši společnost na internetu v zahraničí? Přijďte na náš seminář, vyplatí se Vám to!!!

SPECIÁL: Změny pro podnikatele od roku 2014

V lednu 2014 se dá do pohybu další lavina změn, které se dotknou především firem a podnikatelů. Novinky se projeví v oblasti daní, například ve zdanění příjmů praktikantů, ale i ve zdanění darů a dědictví, srážkové daně nebo osvobození příjmů z prodeje cenných papírů. Velké úpravy zaznamenal také zákoník práce a firmy čekají nové povinnosti třeba i v oblasti elektronické komunikace.

Rok 2014 - Podprogram CESTOVÁNÍ DOSTUPNÉ VŠEM

Ministerstvo pro místní rozvoj dne 29. 11. 2013 vyhlásilo výzvu k podávání žádosti o dotace v roce 2014 v rámci Národního programu podpory cestovního ruchu, podpogramu CESTOVÁNÍ DOSTUPNÉ VŠEM.