Okresní hospodářská komora HODONÍN

Workshop na téma "DPH v denní praxi"

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na zajímavý a velmi užitečný workshop na téma "DPH v denní praxi".

Letošní výzva JIC | inovačních voucherů startuje 12. března

JIC | Inovační vouchery již šestý rok jednoduchou a účinnou formou podporují inovační podnikání i uplatnění výsledků výzkumu v praxi.

Konzultační den Rusko - jak spolupracovat s ruskými firmami

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na konzultační den v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR. Operační program Přeshraniční spolupráce SR – ČR

Konzultační den Německo - jak spolupracovat s německými firmami

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na konzultační den v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR. Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR.

Jak "zaplavit" klienta - tipy a triky moderní propagace a marketingu

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR – ČR.

OHK servisní, s.r.o. - Informace o aktuálních dotačních možnostech

Chtěli byste zkvalitnit nakládání s odpady? Snížit imisní zátěže omezením prašnosti a emisí? Nebo zateplit veřejné budovy? Pokud ano, tak právě pro Vás je určen tento článek..

Konzultační den Rakousko - jak spolupracovat s rakouskými firmami

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na konzultační den v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR - ČR

Daň z přidané hodnoty 2014 – aktuálně

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář "Daň z přidané hodnoty 2014 - aktuálně". Lektorem tohoto semináře bude vynikající daňový poradce Ing. Jiří Klíma.

Daně z příjmů fyzických a právnických osob 2014

Seminář představuje průřez celým zákonem a upozorní na zásadní změny a výkladové problémy. Nepropásněte svoji šanci a přijďte na náš seminář.

Pracovní právo v praxi + Státní kontroly OIP

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na vynikající seminář na téma "Pracovní právo v praxi + Státní kontroly OIP". Přednášející bude paní JUDr. Ludmila Račická a paní Jana Pilátová.

Okresní hospodářská komora Hodonín zahájila novou sezónu praktických seminářů nejen pro své členy.

Okresní hospodářská komora Hodonín (OHK Hodonín) připravila na I. pololetí roku 2014 bohatou nabídku praktických seminářů. Ty jsou zaměřeny hlavně na změny, které přinese od 1. 1. 2014 rekodifikace soukromého práva v Česku.

U nás se budete cítit vždy příjemně...

Plánujete úspěšnou akci, setkání nebo školení? Pak právě prostory Okresní hospodářské komory Hodonín jsou pro Vás to pravé. Neváhejte a využijte naší skvělé nabídky, nebudete litovat.

Staňte se i vy členy Okresní hospodářské komory Hodonín

Jste podnikatel, vlastníte firmu nebo podnikáte na svůj vlastní účet? Hledáte podporu, pomoc, informace? Tak se staňte členy Okresní hospodářské komory Hodonín, nejsilnější organizaci zastupující zájmy českých podnikatelů

Průzkum HK ČR: Devizové intervence mají negativní dopad na téměř polovinu českých MSP

Česká národní banka se v listopadu minulého roku rozhodla začít intervenovat na devizovém trhu tak, aby udržovala kurz koruny vůči euru poblíž hladiny 27 CZK/EUR.

"Zákon pro život, zákon inspirovaný životem."

Ministerstvo spravedlnosti ČR dokončilo práce na rekodifikaci soukromého práva. V jejím rámci byl schválen nejen nový občanský zákoník, ale také nový zákon o obchodních korporacích a nový zákon o mezinárodním právu soukromém.

Členská firma OHK Hodonín se zúčastní veletrhu Hannover 2014

Společnost Componenta Moravia, s.r.o. ve spolupráci s agenturou CzechTrade se v tomto roce zúčastní světově největšího průmyslového veletrhu Hannover 2014.

Volné vstupenky na veletrh CeBIT 2014 a Hannover Messe 2014 pro členy OHK Hodonín

Pro členské firmy máme připraveno exkluzivní nabídku 10 ks volných vstupenek na veletrh CeBIT 2014 a Hannover Messe 2014. CeBIT je největší světový veletrh informačních technologií. Hannover Messe 2014 je jedna z nejvyznamnějších světových průmyslových výstav.

ELEKTRONICKÁ KOMUNIKÁCIA S DAŇOVÝM ÚRADOM

Trnavská regionálna komora SOPK Vás srdečně zve na Konzultační den na téma "Elektronická komunikácia s daňovým úradom"

Cesty k úsporám firemních nákladů

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na jednodenní seminář v rámci projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR Operační program Přeshraniční spolupráce SR – ČR

Marketing v sociálních sítích

Také jste určitě slyšeli o sociálních sítích. Ale o co se přesně jedná? Jak s těmito nástroji pracovat, aby Vám dobře sloužili? To vše se dozvíte na semináři pořádaném OHK Hodonín.