Okresní hospodářská komora HODONÍN

Využití dotačních titulů pro brownfieldy a podnikatelské subjekty

18. September 2012

!!!AKTUÁLNĚ - ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ AKCE!!!! !!!O NOVÉM TERMÍNU AKCE VÁS BUDEME INFORMOVAT!!!

Důvodem pro změnu termínu je stávající nejasná situace ohledně aktuálních dotačních programů ve stávajícím programovacím období do konce roku 2013 i v období příštím, pro roky 2014 - 2020.
Cílem OHK Hodonín a Města Hodonín je poskytnout Vám užitečné a aktuální
informace, proto došlo ke změně termínu. Děkujeme za pochopení.

Město Hodonín a Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci s agenturou CzechInvest a Jihomoravským krajem si Vás dovoluje pozvat na tento zajímavý seminář. Účast na semináři je zdarma.

Termín a místo konání

Seminář se bude konat v úterý 18.9.2012 od 09:00 hodin v zasedací místnosti OHK Hodonín, Kasárenská 4 (areál bývalých malých kasáren - odkaz na mapku naleznete zde

Pro koho je seminář určen

Seminář je určen pro stávající podnikatele a zejména pro majitele nevyužitých podnikatelských subjektů, kteří mají zájem zrekonstruovat či rozšířit své stávající podnikatelské prostory. 

Přednášející

Přednášejícími budou zástupci státních agentur na podporu podnikání a exportu CzechInvest, Jihomoravského kraje, Města Hodonín a Okresní hospodářské komory Hodonín.

Cílem semináře

Cílem semináře je poskytnutí informací o možnostech podpory a dotací na revitalizaci využívánách i nevyužívaných podnikatelských subjektů v Hodoníně.

Program semináře:

 • 08:45 - 09:00   Prezentace účastníků
 • 09:00 - 10:00   Úvodní slovo (Mgr. Igor Taptič, starosta města Hodonín a Ing. Michal Vodrážka, statutání náměstek generálního ředitele CzechInvestu)
 • 09:10 - 09:45   Okresní hospodářská komora Hodonín - představení, nabídka služeb z oblasti podpory podnikání, aktuální dotace. (Michal Švagerka, ředitel OHK Hodonín)
 • 09:45 - 10:15   Strategie rozvoje JmK 2020 a podpora podnikání - JmK (Ing. Ivo Minařík, vedoucí odboru regionálního rozvoje KÚ JmK)
 • 10:15 - 10:45   Využití zbývající alokace Operačního programu Podnikání a inovace aneb běžící či plánované výzvy v tomto programovacím období (CzechInvest - Ing. Petr Kolář, ředitel odboru rozvoje podnikatelského prostředí)
 • 10:45 - 11:15   Národní databáze brownfieldů (CzechInvest - Ing. arch. Igor Gargoš, ředitel odboru koncepce regionálních projektů)
 • 11:15 - 12:00   Diskuze
 • 12:00   Závěr, možnost individuálních konzultací s přednášejícími a zástupci Města Hodonína

Účast na semináři je zdarma

Tato akce je spolufinancována Jihomoravským krajem 

     

Přihlásit se můžete následujícími způsoby:

 • Elektronicky, prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který naleznete níže pod tlačítkem PŘIHLÁSIT SE NA AKCI
 • Telefonicky na číslech: +420 518 610 621, + 420 724 613 020
 • Prostřednictvím e-mailového kontaktu: info(at)ohkhodonin.cz
Komentáře
Přidejte první komentář k článku
Pokud nemůžete slovo přečíst, klikněte zde. CAPTCHA image for SPAM prevention