Okresní hospodářská komora HODONÍN

Propagujte svou firmu na Facebooku efektivně

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem: "Propagujte svou firmu na Facebooku efektivně"

Kurz je vhodný pro správce firemních stránek na Facebooku. Ocení ho i majitele e-shopů, kteří chtějí z facebooku vytěžit maximum, lokální provozovatele kaváren, restaurací, cukráren a podobných podniků. Na Facebooku si svoji cílovou skupinu najde každý byznys, proto ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, nepodceňujte sílu sociálních médií.

Lidé o sobě na Facebooku prozradí spoustu informací, díky kterým se Facebook stává pro inzerenty jedním z nejefektivnějších marketingových nástrojů. Mezi možnosti cílení nabízí například rodiče s dětmi v konkrétním věku, uživatele ve vztahu, osoby pracující na konkrétních pozicích a mnoho dalších přesně zacílitelných cílových skupin. 

Termín semináře:

úterý – 6. 11. 2018 od 9:00 do 16:00 (prezence účastníků od 8:30 hod.)

Místo konání:

školící místnost OHK – Kasárenská 4, 695 01 Hodonín (příjezdová mapa>>>)

Přednášející:

Petr Handlíř

Vedoucí Facebookového týmu v agentuře PROFICIO. Na vlastních projektech nasbíral cenné zkušenosti, díky kterým se dívá na investice a důležitost efektivity i z pohledu podnikatele. Na Facebooku se stará o propagaci firmám jako jsou Ytong, Velux, Pneuboss či Brašnářství Tlustý. 


Poplatek za seminář:

Členové HK ČR, školy, města, obce, NNO – 1 000,- Kč (cena vč. DPH)
Ostatní zájemci – 1 500,- Kč (cena vč. DPH)

Na kurzu zjistíte všechny potřebné informace pro efektivní propagaci vaší firmy na Facebooku.

Obsah semináře:

  • jak založit a nastavit reklamní účet
  • jaké jsou možnosti využití (propagace prodejny, webu, příspěvků, událostí a dalších) 
  • jaké jsou možnosti cílení
  • kde všude se reklamy dají zobrazit
  • jaké volit rozpočty a jak s nimi pracovat
  • jak propagaci optimalizovat a vyhodnocovat
  • jak nastavit remarketingové kampaně

Platba:

  • Převodním příkazem ČSOB, a.s. účet číslo: 673 958 563/0300, variabilní symbol: 181106. Kopii bankovního výpisu (potvrzení o platbě) zašlete na e-mailový kontakt: info(at)ohkhodonin.cz. Při neúčasti je vložné za seminář vráceno na základě písemné žádosti předložené nejpozději 7 dní před konáním akce. V případě neomluvené neúčasti bude účastnický poplatek vždy fakturován na základě řádné přihlášky
  • Hotově v den konání semináře.

* Účastník svou účastí na akci uděluje svůj výslovný souhlas s tím, že fotografie, filmy nebo videozáznamy s jeho osobou, které budou pořízeny v průběhu jeho přítomnosti na jakýchkoliv aktivitách v rámci akce, prostřednictvím jakékoliv technické metody, smějí být použity dle uvážení pořadatele, a to bez nároku účastníka na náhradu a bez časového nebo prostorového omezení. Účastník souhlasí, že tyto fotografie, filmy nebo videozáznamy mohou být bez nároků na náhradu použity k prezentačním a propagačním účelům pořadatele.


Kontaktní osoba:

Eliška Tvarogová, GSM: 775 610 535, stazista@ohkhodonin.cz