Okresní hospodářská komora HODONÍN

Zúčastněte se mezinárodního strojírenského veletrhu Mach-Tool v Poznani

28. November 2012

Projekt: "Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR“, Operační program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Česká republika 2007-2013

                                             

  Pozvánka na mezinárodní strojírenský veletrh Mach-Tool 4.  -  7. 6.2013

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje oslovit s nabídkou účasti na mezinárodním strojírenském veletrhu Mach-Tool v Poznani, který se bude konat ve dnech 4. 6. – 7. 6. 2013. (více zde http://machtool.mtp.pl/en/)

Firmám nabízíme bezplatnou účast ve společném stánku Trnavskej regionálnej komory SOPK a Okresní hospodářské komory Hodonín, o rozměru 20 m2 – pult, základní grafika, možnost využít společné zázemí – kuchyňka, místo k jednáním.

Poplatky, které nejsou financované z projektu: cestovné, ubytování, pojištění, spoluvystavovatelský poplatek, který zahrnuje zápis do oficiálního katalogu vystavovatelů.

V případě zájmu účasti na společném stánku na veletrhu v Poznani, se ozvěte na kontakt: Zuzana Sýkorová – 775 610 535, zahranici(at)ohkhodonin.cz. Bude Vám vysvětlen způsob přihlášení se na společný stánek.

Jelikož je rozloha výstavní plochy ve společném stánku omezená, budeme akceptovat přihlášky dle data jejich obdržení.

Těšíme se na spolupráci a věříme, že připravovaná akce Vám poskytne prostor a ulehčí nadvázání kontaktů pro budoucí spolupráci.

                                                ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA

Jméno:

 

Příjmení:

 

Organizace:

 

Adresa:

 

IČ:

 

Telefon/fax:

 

Email: 

 

Mám zájem o zajištění ubytování:

ANO/NE

Podpis, razítko:

 

Tento projekt je financován Evropskou unií a Evropským fondem pro regionální rozvoj - "Společně bez hranic"