Okresní hospodářská komora HODONÍN

Tisková zpráva OHK Hodonín - Úspěšný 9. ročník tenisového turnaje OHK Hodonín

8. June 2016

Ve čtvrtek 19. května 2016 uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín tradiční již 9. ročník tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín. Stejně jako v minulých ročnících, ani letos nezklamalo počasí, a po vydatných deštích se nad kurty po celý den usmívalo slunce.

y„Jsme rádi, že náš tenisový turnaj se napevno usadil v kalendáři společenských akcí a sami účastníci se už s předstihem ptají, zda i letos turnaj proběhne. Pravidelně se nám také daří rozšiřovat turnaj o nové účastníky, takže se daří plnit jednu z hlavních rolí komory propojovat podnikatele mezi sebou.“, uvedl ředitel OHK Hodonín Michal Švagerka.

Na antukovém povrchu změřilo své síly rekordních devatenáct dvojic. Na prvním místě se umístila dvojice Vladimír Procházka a Martin Gerstberger, kteří ve finále porazili rodinnou dvojici otce a syna Radků Lagových. Třetí místo obsadili loňští vítězové Martin Černák a Jan Harca. Putovní pohár se tak na rok stěhuje do Veselí nad Moravou. Cenu útěchy získala dvojice Bronislav Kudr a Mirolav Komenda.

Turnaj proběhl ve velmi příjemné gentlemanské atmosféře, přesto mnoho zápasu mělo správný tenisový náboj a všichni účastníci bojovali ze všech svých sil! Odpoledne po finálovém souboji a vyhlášení vítězů se všichni sešli na podnikatelském setkání, kde nechybělo výborné občerstvení a společné fandění českým hokejistům ve čtvrtfinále MS proti USA. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast a výbornou atmosféru. Již nyní pro vás připravujeme jubilejní ročník, na kterém budou i výjimečné ceny jako jsou trička s vlastnoručním podpisem současné světové tenisové jedničky Novaka Djokoviče a mnoho dalších zajímavých cen a překvapení.

Zpracoval: Michal Švagerka, ředitel OHK Hodonín

V Hodoníně, 8. června 2016


Vítězové IX. ročníku tenisového turnaje OHK Hodonín
Vladimír Procházka a Martin Gerstsberger


sladká odměna pro vítěze tenisového turnaje

finálový zápas

Více fotografií z IX. ročníku tenisového turnaje naleznete ZDE >>>

OHK Hodonín je jediným zákonným zástupcem podnikatelů v regionu. Je zřízena na základě zákona č. 301/1991 Sb. Hlavním posláním je hájit oprávněné zájmy podnikatelů, kteří jsou jejími členy. OHK Hodonín poskytuje služby v oblasti vzdělávání, získávání dotací, poradenství pro začínající i stávající podnikatele, pravidelně informuje své členy a jedná se zástupci obcí a orgánů státní správy o lepších podmínkách pro podnikání.

VIZE OHK Hodonín:

Pomáháme podnikatelům využívat nové možnosti, které dnešní svět nabízí. Spojením znalostí, kontaktů a vzájemných sil přinášíme firmám i jednotlivcům stabilnější růst. Naší činností vracíme do podnikatelské kultury hodnoty, které mění její úroveň k lepšímu.