Okresní hospodářská komora HODONÍN

Tisková zpráva - I. ročník zimního tenisového turnaje OHK Hodonín

2. March 2015

Pro velký úspěch tradičních letních tenisových turnajů se Okresní hospodářská komora Hodonín rozhodla uspořádat i jeho zimní verzi. Pro první ročník zimního tenisového turnaje dvojic byly vybrány prostory tenisové haly TJ Sokol v Hodoníně. Turnaj se uskutečnil ve čtvrtek 26. 2. 2015.

Na úvod turnaje přivítal účastníky i příznivce ředitel OHK Hodonín Michal Švagerka, který všem účastníkům popřál mnoho štěstí a také se sám zařadil mezi účastníky přátelského tenisového turnaje.

Tak jako obvykle vládla příjemně soutěživá, v zákulisí přátelská a neformální atmosféra mezi jednotlivými sportovními dvojicemi. Ostatně to sami můžete posoudit z fotografií.

Na prvním místě se umístila dvojice Mgr. Ludvík Hromek -  Ondřej Humpolík, na druhém místě se umístila dvojice Vladimír Procházka – Martin Gerstberger, a na třetím místě dvojice hráčů Ing. Petr Kotásek – Radek Opluštil. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se na setkání při dalších akcích pořádaných  OHK Hodonín v letošním roce.

Již nyní zájemcům připomínáme, že ve čtvrtek 21. 5. 2015 se uskuteční již Vlll. ročník letního tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín.