Okresní hospodářská komora HODONÍN

Tisková zpráva

20. March 2012

OHK Hodonín uspořádala jednodenní seminář zaměřený na oblast legislativy

V pátek 16.3.2012 proběhl ve Veselí nad Moravou jednodenní seminář, který uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín (OHK Hodonín) ve spolupráci s partnerskou Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou Trnava (SOPK Trnava). Tento seminář je prvním z celé řady aktivit projektu „Inovácie a medzinárodný obcho (IMO) v SR a ČR“, na který získala OHK Hodonín grant z Operačního programu Přeshraniční spolupráce SR-ČR.

Akce se zúčastnilo téměř 30 podnikatelů, zástupců podnikatelských organizací a zástupců z měst Veselí nad Moravou, Hodonín a Kyjov, mezi hosty byli zástupci živnostenských úřadů okresu Hodonín i představitelé města Veselí nad Moravou.

Cílem celé akce bylo informovat přítomné podnikatele a zástupce podnikatelských organizací o novinkách z oblasti živnostenského úřadu, dále přítomným poskytnout aktuální informace o stavu a možnostech lokální podpory podnikatelského prostředí v Jihomoravském a Trnavském kraji a také seznámení účastníků s podmínkami výzev jednotlivých letošních dotačních programů.

Rovněž byly představeny další aktivity v projektu Inovácie a medzinárodný obchod (IMO) v SR a ČR.

Po skončení prezentací a oficiální části proběhla neformální diskuze a řešení konkrétních dotazů mezi podnikateli a přednášejícími.

Hodonín 16. 3. 2012

Zpracovalo: Elevatio, s.r.o.

Tento projekt je financován Evropskou unií a Evropským fondem pro regionální rozvoj - Společně bez hranic.