Okresní hospodářská komora HODONÍN

Stavíte, opravujete, zařizujete byt nebo dům? Tak se zúčastněte stavební výstavy

3. February 2014

Bydlet ve vlastní udržované nemovitosti, úsporně topit, užít si na zahradě s rodinou - to je smysluplný program nejen pro rok 2014. Navštivte již 20. ročník prodejní a prezentační výstavy STAVÍME, BYDLÍME Hodonín

STAVÍME, BYDLÍME Hodonín

Přijďte se inspirovat, poradit, či přímo nakoupit na výstavu, kde najdete bohatou nabídku stavebních materiálů, vytápění, služeb, novinek a nově zaváděných technologií z oblasti stavebnictví, interiérového a exteriérového vybavení. Budou se Vám věnovat přímo majitelé a specialisté stavebních firem, od nich obdržíte odborné rady a nabídky na řešení Vašich potřeb

Termín výstavy: 7. - 8. února 2014

Doprovodný program

Pátek 7. února 2014

  • 14:00 - 15:30   Nová zelená úsporám 2014 - dotační program Energeticky úsporné způsoby vytápění - porovnání z praxe (Zdeněk Kaňa, Úsporné bydlení, s.r.o.)
  • 15:30 - 17:00   Obnovitelné zdroje energie a nová zelená úsporám 2014 (Ing. Martin Liška, Regulas, spol. s.r.o.)

Sobota 8. února 2014

  • 10:00 - 12:00   Tepelná čerpadla v teorii a praxi - Novinky týkající se nových předpisů energetického hodnocení stavebních objektů, vč. rodinných domů, využití tepelných čerpadel pro nejlevnější formu vytápění a ohřevu vody - Ing. Josef Slováček, TermoKomfort s.r.o.

Výstavy na posterech - po celou dobu

Kvalitní rodinný dům - inspirační výstava zajímavých novostaveb domů z České republiky i Evropy, ve spolupráci s časopisem DřevoStavby.

Galerie vkusu a nevkusu - fotovýstava domů možná i z vašeho oholí s trefným komentářem architekta. Připraveno ve spolupráci s časopisem Dům a zahrada.

Město Hodonín představí formou informačních panelů plánované investiční záměry

<media></media><<< Informační leták naleznete ZDE >>></media><//media>