Okresní hospodářská komora HODONÍN

Staňte se i vy členy Okresní hospodářské komory Hodonín

16. March 2014

Jste podnikatel, vlastníte firmu nebo podnikáte na svůj vlastní účet? Hledáte podporu, pomoc, informace? Tak se staňte členy Okresní hospodářské komory Hodonín, nejsilnější organizaci zastupující zájmy českých podnikatelů

Kdo jsme?

Okresní hospodářská komora Hodonín pomáhá podnikatelům využívat nové možnosti, které dnešní svět nabízí. Spojením znalostí, kontaktů a vzájemných sil přinášíme firmám i jednotlivcům stabilnější růst. Naší činností vracíme do podnikatelské kultury hodnoty, které mění její úroveň k lepšímu.

VZDĚLÁVÁNÍ - INFORMACE - KONZULTACE

Pomocí vzdělávacích seminářů a workshopů zajišťujeme, aby byly kompetence podnikatelů na nejvyšší úrovni. Hledáme a předáváme důležité informace, které pomáhají firmám pružně reagovat na aktuální změny. Díky zkušenostem našich pracovníků z vedení rozsáhlých projektů dokážeme lidem poradit s většinou aspektů spojených s podnikáním. Řešíme i konkrétní problémy jako financování projektů, legislativu či expanzi firem do zahraničí.

Díky informacím a zkušenostem se naše komora stává hlavním místem, kde podnikatelé nachází odpovědi na své otázky.

SÍŤ KONTAKTŮ - VZÁJEMNÁ POMOC - NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI

Plně si uvědomujeme důležitost kvalitních obchodních vztahů pro úspěch v podnikání. Prostřednictvím networkingových akcí podporujeme vznik a další budování vazeb mezi podnikateli. Počtem členů se řadíme mezi TOP 10 Okresních hospodářských komor v ČR. Dlouhodobě spolupracujeme se školami, učilišti, místní i státní správou. Pomáháme získávat zpět důvěru veřejnosti v podnikání.

Společně s našimi 150 členskými firmami vytváříme síť propojených kontaktů. Spojením sil podporujeme růst firem, jednotlivců i celého našeho regionu.

Výhody získané členstvím v OHK Hodonín

  • OHK Hodonín poskytuje svým členům minimálně 50% slevu na veškeré své vzdělávací akce.
  • Na formálních a neformálních setkání členů Hospodářské komory můžete budovat své kontakty, rozšiřovat si obzory a předávat a získávat zkušenosti a inspiraci.
  • Při podepsání etického kodexu můžete využívat vizuálního označení člena Hospodářské komory České republiky.
  • Chtěli byste získat výpis z obchodního rejstříku, výpis z rejstříku trestů? Už nemusíte nikam chodit. V rámci služby CzechPOINT přijedeme až za Vámi.
  • Zveřejníme Váš článek, Vaši akci, seminář na webu OHK Hodonín. Můžete využít i e-mailové informování Vašich služeb členům OHK Hodonín i nečlenům. Budeme propagovat Vaši službu na všech sociálních sítí, které OHK Hodonín využívá.

Další výhody členství v OHK Hodonín naleznete ZDE >>>

Příspěvky do Hospodářské komory Hodonín se řídí příspěvkovým řádem. Poplatky za členství v komoře jsou tak nízké, že si je může dovolit každý podnikatel a představují nejlepší poměr hodnoty k ceně.

Máte zájem o členství v OHK Hodonín? Neváhejte a vyplňte jednoduchý formulář a my se Vám ozveme a domluvíme se na schůzce.

Formulář pro zájemce o členství, naleznete ZDE >>>