Okresní hospodářská komora HODONÍN

Seminář na téma "I malá firma se může dostat do médií"

20. August 2019

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "I malá firma se může dostat do médií"

I malá firma se může dostat do médií

Termín semináře:
pátek - 11. 10. 2019 od 9:00 - 12:00 hodin (prezence účastníků od 8:30 hodin)

Místo konání:
školící místnost OHK - Svatoborská 591, 697 01 Kyjov

Přednášející
Mgr. Hana Raiskubová

Poplatek na seminář:
Členové HK ČR, školy, NNO - 500,- Kč (nejsme plátci DPH)
Ostatní zájemci - 1000,- Kč (nejsme plátci DPH)

Obsah kurzu:

  • Firemní web – kdo jsme, co děláme (a pro koho je to určeno), kde si lidé mohou naše výrobky koupit, kontakty, novinky.
  • Sociální sítě – Vytvořte mezi firmou a lidmi (nejen přímými zákazníky, ale i fanoušky firmy) místo, kde se baví a získávají pozitivní vztah k firmě a k tomu co dělá. Jak toho docílit? Pořádejte soutěže o drobné ceny – lahev vína, exkluzivní prohlídku podniku spojenou s malým dárkem. Pusťte své klienty do zákulisí - vytvářejte operativní fotky, atd.
  • Newsletter – budujte si databázi e-mailových odběratelů – například na sociálních sítích, nezahlťte je mnoha informacemi, stačí 1 newsletter kvartálně, maximálně 6x ročně
  • Pronikáme do médií – nejdražší a nejrizikovější marketing. I malá firma se ale může stát pravidelným respondentem celostátních médií. Pro firmu, která potřebuje komunikaci rozložit do všech oblastí, je totiž mediální komunikace nezbytná. Jak tedy psát tiskovou zprávu, která přehlcená média
    upoutá? + negativní příklady, jak to opravdu nedělat.

Platební podmínky:

  • Převodním příkazem ČSOB, a. s. účet číslo: 673958563/0300, variabilní symbol: 191011.
    V případě neomluvené neúčasti bude účastnický poplatek vždy fakturován na základě řádné přihlášky.
  • Hotově v den konání semináře

Registrační formulář naleznete ZDE >>>

Kontaktní osoba:
Tomáš Synek, GSM: + 420 724 613 020,  
info(at)ohkhodonin.cz

* Účastník svou účastí na akci uděluje svůj výslovný souhlas s tím, že fotografie, filmy nebo videozáznamy s jeho osobou, které budou pořízeny v průběhu jeho přítomnosti na jakýchkoliv aktivitách v rámci akce, prostřednictvím jakékoliv technické metody, smějí být použity dle uvážení pořadatele, a to bez nároku účastníka na náhradu a bez časového nebo prostorového omezení. Účastník souhlasí, že tyto fotografie, filmy nebo videozáznamy mohou být bez nároků na náhradu použity k prezentačním a propagačním účelům pořadatele.