Okresní hospodářská komora HODONÍN

Novinky

Seminář na téma "Daňové a účetní aktuality"

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "Daňové a účetní aktuality". Seminář povede oblíbený lektor Ing. Jiří Klíma. Zbývá pár posledních míst!

Seminář na téma: Transformace na moderní a energeticky šetrné podnikání

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "Transformace na moderní a energeticky šetrné podnikání"

Seminář na téma: Účetní závěrka roku 2019

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "Účetní závěrka roku 2019"

Seminář na téma: INTRASTAT od A do Z

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "Intrastat od A do Z“

SCHOOLTASTIC – nové trendy ve výuce a vzdělávání hrou a s pohybem_učebna Hodonín

Okresní hospodářská komora Hodonín ve spolupráci s paní Mgr. Dagmar Mega si Vás dovoluje srdečně pozvat na seminář, který si pro Vás připravila s názvem "SCHOOLTASTIC – nové trendy výuce a vzdělávání hrou a s pohybem“

Neplacené volno - Věděli jste?

Pokud potřebujete v práci volno a už vám nevychází dovolená, můžete si vzít neplacené volno. Kdy máte nárok na neplacené volno se dozvíte v článku...

Zahájení nového projektu OHK Hodonín "Vzdělávání v denní praxi"

V dubnu 2019 odstartoval nový tříletý projekt, jehož je Okresní hospodářská komora realizátorem. Projekt nese název "Vzdělávání v denní praxi" a je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Studium na Moravian Business School

Silné partnerství univerzit, hospodářských komor a krajů pro vzdělávání vrcholových manažerů

Úspěchy HK ČR za rok 2018 a výhody členství

Hospodářská komora PRO VÁS za rok 2018

Jarní semináře pro veřejnost pořádané Úřadem průmyslového vlastnictví

V první polovině roku 2019 se na Úřadě průmyslového vlastnictví chystá několik vzdělávacích akcí. Jsou určeny nejširší veřejnosti a mají za úkol seznámit účastníky s jednotlivými instituty průmyslověprávní ochrany a s vyhledáváním informací o nich.