Okresní hospodářská komora HODONÍN

Novinky

Hledáte práci v regionu, stáž v zahraničí nebo jen brigádu? Zamiřte na veletrh pracovních příležitostí.

Skvělou příležitost, jak změnit svůj život úplně od základů, dává Veletrh pracovních příležitostí. Připravila jej v Kyjově už podruhé Okresní hospodářská komora Hodonín. Pod záštitou Města Kyjova, za podpory Jihomoravského kraje, Úřadu práce ČR a ve spolupráci s Centrem vzdělávání všem, které se věnuje kariérovému poradenství, přivítá návštěvníky první říjnovou středu.

Volná pracovní místa v regionu, stáže v zahraničí a další možnosti uplatnění -- veletrh ve Veselí nad Moravou láká návštěvníky

Skvělou příležitost, jak změnit svůj život úplně od základů, dává Veletrh pracovních příležitostí. Připravila jej Okresní hospodářská komora Hodonín pod záštitou Města Veselí nad Moravou za podpory Jihomoravského kraje, Úřadu práce ČR a ve spolupráci s Centrem vzdělávání všem, které se věnuje kariérovému poradenství.

GDPR – Revoluce v ochraně osobních údajů

Okresní hospodářská komora Hodonín a Keystone Company a. s. si Vás dovolují pozvat na odborné školení: – základy GDPR.

Hospodářská komora ČR: Potřebujeme efektivní stavební právo. Odmítáme diktát minoritních skupin a resortismus

Praha, 5. září 2017 – Kvůli složité byrokracii při povolování staveb se z projektantů stávají doslova úředníci, kteří musí oběhat na čtyřicítku úřadů. Stavebnictví podle Hospodářské komory potřebuje takové stavební právo, které zjednoduší, zpřehlední a zrychlí stavební řízení. Nutností je i speciální zákonná úprava režimu přípravy a výstavby liniových staveb.

Okresní hospodářská komora Hodonín plánuje sérii seminářů na podzim 2017

Prázdniny jsou nenávratně za námi, a tak nastal čas se zpět ponořit do pracovního proudu a vzdělávání. Okresní hospodářská komora Hodonín si připravila řadu užitečných seminářů a akcí, které jsou prospěšné zaměstnancům malých i velkých firem

Obecné nařízení o ochraně osobních údajů

Evropská nařízení týkající se ochrany osobních údajů, které vejdou v platnost 28. května 2018 se dotkne bez mála dvou třetin podnikatelů.

Jste plátci DPH? Dejte pozor na důležité změny, které přinesla novela

Letos schválený daňový balíček ministerstva financí obsahuje i novelu zákona o dani z přidané hodnoty (DPH). Ta přinesla od července řadu změn, jež jsou poměrně složité a mohou mít zásadní dopad na podnikatelské subjekty.

Krajská exportní konference

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a partnery Vás srdečně zve na akci, která se uskuteční 7. září 2017 od 10:00 ve Vědeckotechnickém parku TITC na ulici Purkyňova 648/125 v Brně.

Veletrh pracovních příležitostí Kyjov - 4. 10. 2017

Hledáte zkušeného leadera do svého pracovního týmu? Chcete doplnit svůj tým o talentované lidi? Chcete ušetřit desítky tisíc za drahé personální agentury? Právě pro vaši společnost jsme připravily tuto akci.

Veletrh pracovních příležitostí Veselí nad Moravou - 18. 10. 2017

Hledáte zkušeného leadera do svého pracovního týmu? Chcete doplnit svůj tým o talentované lidi? Chcete ušetřit desítky tisíc za drahé personální agentury? Právě pro vaši společnost jsme připravily tuto akci.