Okresní hospodářská komora HODONÍN

Předseda představenstva OHK Hodonín získal ocenění Řádu Zlatého Vavřínu

11. April 2013

Ve středu 3. dubna 2013 ocenila Hospodářská komora České republiky "Řádem Vavřínu" osobnosti, které významně přispívají k bohatství a úrovni nejen naší společnosti. Ocenění Řádu Zlatého Vavřínu obdržel i podnikatel a předseda představenstva OHK Hodonín Ing. Luděk Šebesta.

"Každá doba má své osobnosti, které vytvářejí duchovní i materiální bohatství naší země a je dobré ukázat, že stále existují lidé, které můžeme mít za vzor," říká prezident Hospodářské komory České republiky Petr Kužel.

Stejně jako minulý rok jednotlivé kandidáty navrhovaly nejen složky Hospodářské komory České republiky, ale i podnikatelé z celé České republiky. Pomocí internetu mohli hlasovat i občané České republiky. Navrhovaných kandidátů se sešlo více než padesát. Výbor Vavřínů předal letos v lednu přes třicet nominací radě Vavřínů, která nakonec představila seznam 26 laureátů.

Řád Zlatého Vavřínu získal i předseda představenstva OHK Hodonín Ing. Luděk Šebesta. Oceněn byl především z důvodu, že se nebál pustit do technologicky náročného projektu, a to odpovědně k životnímu prostředí. Firma Šebesta vytvořila komplexní systém výroby automyčky s čistírnou odpadních vod a dalšími souvisejícími službami.

Okresní hospodářská komora Hodonín gratuluje panu Šebestovi k získanému ocenění a děkuje za vzornou reprezentaci podnikatelů okresu Hodonín.

Zpracoval: Tomáš Synek

V Kyjově, 11. dubna 2013