Okresní hospodářská komora HODONÍN

Přednáška na téma "Jak přitáhnout kvalitní lidi na pohovor"

13. August 2018

Odhalte na přednášce základní ingredience, které dnes čím dál výrazněji ovlivňuje dostatek uchazečů, jejich výběr, ale i jejich udržení ve firmě!

Hledáte způsob, jak být jako firma magnetem na uchazeče a nemít nouzi o kvalitní lidi? Ptáte se, jak předejít tzv. Syndromu vyhoření u stávajících lidí a nepřicházet o ty šikovné? Věděli  jste, že více než 75 % Vašich zaměstnanců je aktivních na sociálních sítích a že by se to dalo využít k vašemu najímání?

Na přednášce dojde k unikátnímu spojení témat, která se běžně přednáší během 2 seminářů. Tato přednáška trvá jen pár hodin, není možné tedy předat Vám zde všechny návody a tipy, které máme, ale můžeme slíbit, že budete odcházet s několika nápady, které můžete ihned zavést do praxe a zvýšit tak svou úspěšnost o desítky procent.

Termín konání:
 pátek - 2. 11. 2018, od 9.00 do 12.00 hodin

Místo konání: 
školící místnost OHK - Kasárenská 4, 695 01 Hodonín

Lektor: 
Hana Slačálková, konzultant a příležitostný krizový HR manažer (PREFORMIA)

Poplatek za seminář:

500,- Kč (cena je uvedena vč. DPH)
Členové OHK Hodonín vč. měst, obcí, NNO získávají 50% slevu na vstupné (250,- Kč) - do registračního formuláře (poznámka) - uvádět, že jste členy OHK Hodonín

Studenti personalistiky mají vstup ZDARMA

Maximální počet lidí z jedné firmy jsou 3

Získáte také odpovědi na tyto otázky:

  • Proč už běžná inzerce na pracovních portálech nefunguje tolik jako dříve?
  • Co dělat, aby nám neodcházeli šikovní lidé
  • Jak využít sociální sítě k personálnímu marketingu
  • Co je interní PR a jaký má význam pro chod firmy?

Registrační formulář naleznete ZDE >>>

Kontaktní osoba: Denisa Hrubešová, PREFORMIA, spol. s.r.o., 774 327 549

* Účastník svou účastí na akci uděluje svůj výslovný souhlas s tím, že fotografie, filmy nebo videozáznamy s jeho osobou, které budou pořízeny v průběhu jeho přítomnosti na jakýchkoliv aktivitách v rámci akce, prostřednictvím jakékoliv technické metody, smějí být použity dle uvážení pořadatele, a to bez nároku účastníka na náhradu a bez časového nebo prostorového omezení. Účastník souhlasí, že tyto fotografie, filmy nebo videozáznamy mohou být bez nároků na náhradu použity k prezentačním a propagačním účelům pořadatele.