Okresní hospodářská komora HODONÍN

Pozvání na 20. Mezinárodní vědecko-průmyslové fórum „Velké řeky“ / ICEF

10. April 2018

V období od 15. do 18. května 2018 se v Nižním Novgorodě v prostorách „Nižegorodského výstaviště“ uskuteční 20. Mezinárodní vědecko-průmyslové fórum „Velké řeky (ekologie, hydrometeorologie, energetická bezpečnost)“ / ICEF (dále fórum). Hlavním tématem je „Stabilní rozvoj regionů v povodí velkých řek“.

Hlavní pozornost bude směřována na řešení klíčových otázek uchování životního prostředí a přírody pro současné a budoucí generace, zajištěno ekologickou, hydrometeorologickou, energetickou bezpečností regionů, které se rozkládají v povodí velkých řek. 

Součástí fóra bude také 20. Mezinárodní vědecký kongres „Stabilní rozvoj regionů v povodí velkých řek“, komplex tematických výstav, představení technologií a zařízení, které odpovídají současným potřebám stabilního rozvoje vědy a průmyslu, ochrany životního prostředí a úspoře přírodních zdrojů.

V rámci plánovaných setkání je připraven bohatý program, s nímž je možné se seznámit na webu: www.yarmarka.ru.

Pozvány jsou organizace, které se zabývají problematikou ekologie, hydrometeorologie a energetické bezpečnosti, a které by měly zájem o spolupráci s regionem v těchto oblastech.

Ze strany Nižegorodské oblasti zajišťuje organizaci návštěvy odbor vnějších vztahů: Guseva Olga Jurjevna, tel.: +7 (831) 419-82-24, e-mail: official@mvs.kreml.nnov.ru.