Okresní hospodářská komora HODONÍN

Podnikatelská mise do Malajsie 22. 5. - 28.5. 2017

22. February 2017

Vážené dámy, vážení pánové, dovolujeme si Vás pozvat na podnikatelskou misi HK ČR do Malajsie ve dnech 22.- 28. května 2017 spojenou s návštěvou největšího strojírenského veletrhu v Malajsii - Metaltech 2017. Podnikatelská mise bude organizovaná ve spolupráci se ZÚ Kuala Lumpur.

Hlavním cílem akce je účast českých firem na největším strojírenském veletrhu Metaltech 2017, který se koná v Kuala Lumpur.

Pro české firmy bude zařízena reklama a upozornění o české delegaci na veletrhu ještě před samotnou výstavou.

Dále české firmy dostanou příležitost se prezentovat na vlastním stánku pro českou podnikatelskou reprezentaci. Předjednána je také možnost prezentace českých firem na matchmakingovém semináři v rámci veletrhu za účelem navázání relevantních přímých obchodních kontaktů. Pro informaci uvádíme, že se očekává účast až 27 000 návštěvníků a 1 400 firem z celého regionu.

V jednání je rovněž separátní seminář ve spolupráci s naší partnerskou organizací (hospodářskou komorou). Jsme připraveni Vám zajistit ve spolupráci s naším ZÚ případná setkání s Vašimi místními partnery. Předpokládá se i jednání se zástupci našeho ZÚ, kde lze konzultovat obchodní příležitosti v teritoriu přímo s obchodním radou.

Malajsie patří k nejrozvinutějším zemím v regionu Jihovýchodní Asie s vizí zařadit se do roku 2020 mezi rozvinuté země světa. Vedle solidně diverzifikované ekonomiky nabízí tato země strategickou polohu s dobrým přístupem na trhy členských států organizace ASEAN. Na letošní rok je predikováno tempo růstu HDP na 4,6 %. V loňském roce to bylo 4,3 %.

Záloha na účastnický poplatek činí 1.722,- EUR pro členy HK ČR, případně 1.812,- EUR pro nečleny. Cena zahrnuje 4 x ubytování se snídaní, letenku komerční linkou (Praha-Kuala Lumpur-Praha), podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, podíl na cateringu, organizaci firemních jednání, službu pracovníků HK ČR po dobu mise a organizační náklady spojené s přípravou mise. Pro firmy, které účastnický poplatek nemohou uhradit v EUR, je stanoven ekvivalent v Kč, a to ve výši 46.700 Kč pro členy a 49.100 Kč pro nečleny HK ČR (o této skutečnosti nás prosím informujte a vyznačte v závazné přihlášce).

V případě Vašeho zájmu o účast zašlete sken vyplněné a podepsané závazné přihlášky na veselka(at)komora.cz. Dále prosím přiložte vyplněný firemní profil v angličtině ve formátu MS WORD.

Uzávěrka přihlášek je již 20. března.2017.

Přihláška

Profil firmy

Komentáře
Přidejte první komentář k článku
Pokud nemůžete slovo přečíst, klikněte zde. CAPTCHA image for SPAM prevention