Okresní hospodářská komora HODONÍN

Podnikatelé utužují své aktivity

13. May 2014

Již druhý ročník střeleckého turnaje uspořádala Okresní hospodářská komora (OHK) v Hodoníně. Střelecký turnaj se uskutečnil na střelnici ve Veselí nad Moravou.

Toto neformální podnikatelské setkání se uskutečnilo za podpory Jihomoravského kraje. Bylo určeno převážně partnerům a členům komory, ale také všem podnikatelům, kteří chtějí získávat nové kontakty. Toto setkání slouží primárně, jako networkingová akce pro lidi, kteří si mohou pomoci a být prospěšní svými znalostmi, dovednostmi a kontakty.

Celá akce měla zábavně, vzdělávací, networkingový podtext. A samozřejmě závodní. „Akci jsme zopakovali, protože měla loni úspěch. Loni jsme měli nějakých 25 účastníků. Letos se přihlásilo téměř 30 závodníků, ne všichni však s námi soutěžili a spíše se věnovali networkingu. Kde jinde chcete potkat tolik zajímavých lidí a ještě se pobavit?“ dodává ředitel Okresní hospodářské komory, Michal Švagerka.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích – muži a ženy. Nejlepším mužem se stal Josef Šlahůnek a nejlepší ženou Petra Kolářová. „Další podobnou neformální akci plánujeme už na 29. května. Jedná se již o sedmý ročník podnikatelského setkání a tenisového turnaje ve čtyřhře. Věřím, že i u této akce trhneme rekord a dojde opět více účastníků,“ vyslovuje své přání ředitel OHK Švagerka.

    

Okresní hospodářská komora pomáhá sbližovat podnikatele a pomáhá jim k tomu, aby získali co nejvíce informací o tom, jak využívat fondy a informace k rozvoji svých podnikatelských aktivit. Teď k tomu přibyl i networking. „Tvoření sítí, vzájemné poznávání, kooperace. To je podle nás trend, kterým jsme se měli vydat už dříve. A světe div se, ono to funguje. Není nic lepšího, když za Vámi přijde podnikatel a říká, že ta akce byla super a ještě tam poznal spoustu zajímavých lidí,“ uzavírá Švagerka.

<<< Fotografie ze střeleckého turnaje naleznete na našem Facebooku >>>