Okresní hospodářská komora HODONÍN

Okresní hospodářská komora Hodonín uspořádala již VIII. ročník prestižního tenisového turnaje.

9. June 2015

Ve čtvrtek 4. června 2015 uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín další ročník tenisového turnaje. V tomto téměř letním počasí proběhl v tenisovém areálu TJ Sokol Hodonín již VIII. ročník tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín.

TISKOVÁ ZPRÁVA

Okresní hospodářská komora Hodonín uspořádala již VIII. ročník prestižního tenisového turnaje.

Na úvod turnaje přivítal účastníky i příznivce ředitel OHK Hodonín Michal Švagerka, který všem účastníkům popřál mnoho štěstí a také se sám zařadil mezi účastníky přátelského tenisového turnaje.

Na antukovém povrchu změřilo své síly třináct dvojic. Na prvním místě se umístila dvojice Martin Černák a Jan Harca, na druhém místě se umístila dvojice Vladimír Procházka – Martin Gerstberger, a na třetím místě dvojice hráčů Milan Jagoš a Petr Rivola. Cenu útěchy obdržela dvojice Vlastimil Kadlec a Jan Jacko.

Turnaj probíhal v příjemné atmosféře, ale soupeřivého ducha prokázali všichni. V podvečer po finálovém souboji a vyhlášení vítězů se všichni sešli u posezení s nezbytným občerstvením. Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se na setkání při dalších akcích pořádaných  OHK Hodonín v letošním roce.

Fotografie z VIII. ročníku tenisového turnaje naleznete ZDE >>>

Zpracovala: OHK Hodonín

V Kyjově, 5. června 2015

OHK Hodonín je jediným zákonným zástupcem podnikatelů v regionu. Je zřízena na základě zákona č. 301/1991 Sb. Hlavním posláním je hájit oprávněné zájmy podnikatelů, kteří jsou jejími členy. OHK Hodonín poskytuje služby v oblasti vzdělávání, získávání dotací, poradenství pro začínající i stávající podnikatele, pravidelně informuje své členy a jedná se zástupci obcí a orgánů státní správy o lepších podmínkách pro podnikání.

VIZE OHK Hodonín:

Pomáháme podnikatelům využívat nové možnosti, které dnešní svět nabízí. Spojením znalostí, kontaktů a vzájemných sil přinášíme firmám i jednotlivcům stabilnější růst. Naší činností vracíme do podnikatelské kultury hodnoty, které mění její úroveň k lepšímu.