Okresní hospodářská komora HODONÍN

OHK Hodonín uspořádala 6. ročník tenisového turnaje

27. May 2013

Ve čtvrtek 23. května 2013 proběhlo v Hodoníně na tenisových kurtech TJ Sokol Hodonín další podnikatelské setkání, které uspořádala Okresní hospodářská komora Hodonín. V rámci podnikatelského setkání proběhl už 6. ročník tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín

Akce se zúčastnilo celkem 16 dvojic z řad podnikatelů, zástupců měst, obcí a dalších spolupracujících organizací. Účastníci si opět užili tento prestižní tenisový turnaj, jehož sportovní úroveň roste každým rokem. Velké očekávání bylo, zda vítězové posledních dvou ročníků Jan Dudek a Antonín Kadlček naváží na svůj úspěch a obhájí, nebo zda se objeví nová dvojice, která se zapíše do historie turnaje.

Po celodenních bojích jsme poznali nové vítěze, jejichž jména budou uvedena na putovním poháru. Slavnostní vyhlášení s následným podnikatelským setkáním proběhlo na hotelu Panon. Po vyrovnaném průběhu finále převzal vítězný pár Mgr. Luděk Hromek a Ondřej Humpolík ze společnosti Jihomoravská armaturka, s.r.o. putovní pohár OHK Hodonín z rukou předsedy představenstva Ing. Luďka Šebesty. Na druhém místě se umístila dvojice Vladimír Truschinger a Robert Krumtholc z firmy Lef, spol. s.r.o. (vítězové z roku 2010) a třetí místo získala dvojice Mgr. Jan Harca a Bc. Martin Černák. Po vyhlášení výsledků proběhla neformální diskuze mezi jednotlivými účastníky, kdy došlo k navázání několika nových kontaktů.

Vítězům gratulujeme, účastníkům děkujeme za účast a přízeň a těšíme se příští rok na 7. ročníku tenisového turnaje OHK Hodonín

Kyjov, 24. května 2013

Okresní hospodářská komora Hodonín pomáháme podnikatelům využívat nové možnosti, které dnešní svět nabízí. Spojením znalostí, kontaktů a vzájemných sil přinášíme firmám i jednotlivcům stabilnější růst. Naší činností vracíme do podnikatelské kultury hodnoty, které mění její úroveň k lepšímu.

Fotografie z tenisového turnaje naleznete ZDE >>>

Více fotek naleznete ZDE >>>