Okresní hospodářská komora HODONÍN

Novinky

Finanční správa splnila slib z dubnové konference

Finanční správa splnila slib z dubnové konference o neziskovém sektoru a zvýšila limit pro uplatnění výjimky z povinnosti evidovat tržby z drobné vedlejší podnikatelské činnosti na 300 000 Kč.

TISKOVÁ ZPRÁVA - Prezidentem Hospodářské komory znovu zvolen Vladimír Dlouhý

Praha, 16. května 2017 – Prezidentem Hospodářské komory ČR se na druhé funkční období stal její dosavadní šéf Vladimír Dlouhý. Rozhodli o tom delegáti na XXIX. sněmu Hospodářské komory ČR v pražském TOP Hotelu. Delegáti Hospodářské komory ČR rozhodli o svém prezidentovi na další tři roky jednoznačně. Vladimíra Dlouhého podpořilo 220 z 246 hlasujících. O prezidentský post se letos neucházel žádný jiný kandidát.

Daňový balíček 2017 - Novely daně z přidané hodnoty a daně z příjmů

V nejbližší době nabudou účinnosti podstatné změny jak daně z přidané hodnoty, tak i zákona o daních z příjmů. Některé změny jsou účinné již už od 1. 1. 2017, některé budou účinné od května, některé jsou odloženy na 1. 1. 2018. Generální finanční ředitelství také zveřejnilo řadu sdělení, pokynů a informací. Cílem tohoto semináře je proto rozbor klíčových novelových ustanovení zákona o dani z příjmů a zákona o DPH ve vzájemných souvislostech.

Seminář: Zákoník práce v roce 2017

Okresní hospodářská komora Hodonín si Vás dovoluje pozvat na připravovaný seminář s tématem: "Zákoník práce v roce 2017"

1. Československo-čínské investiční a obchodní fórum

Zveme Vás na první ročník investičního fóra, které pořádá Československo-čínská komora ve spolupráci s čínskou společností Fondesy Consulting pod záštitou prezidenta republiky Ing. Miloše Zemana a hejtmana Olomouckého kraje Ing. Ladislava Oklešťka. Touto akcí naše komora navazuje na velmi dobré vztahy s představiteli provincie Guangdong, která je jednou z ekonomicky nejsilnějších čínských provincií a s níž naše komora uzavřela čtyři memoranda o spolupráci.

Rafty - Soutěsky - Skytour - adrenalin i pohodová turistika v Alpách

Vyzkoušejte celodenní raftování na Salze, která se svým okolím patří k nejobdivovanějším přírodním úkazům Dolního Rakouska.

Jóga ve vinici - víkend s pohybem pro každý věk

Cestovní kancelář DONAMO, která sídlí v Uherském Hradišti si pro Vás připravila kurzy v termínech vrcholného jara a začátku podzimu, kdy je velký předpoklad příznivého počasí. Část programu se bude odehrávat v Pensionu HRUŠKA v Blatničce, který umožňuje příjemné prostředí.

X. ročník tenisového turnaje o putovní pohár OHK Hodonín (čtyřhra)

Odhoďte na moment svoje každodenní starosti a přijďte relaxovat a zažít mimořádný sportovní zážitek v kruhu nejen sportovních přátel OHK Hodonín. V součásti akce je možnost získání nových kontaktů nebo utužení těch stávajících!

Všeobecné obchodní podmínky a jejich využití při uzavírání obchodů

Okresní hospodářská komora si Vás dovoluje pozvat na připravovaný seminář s názvem: „Všeobecné obchodní podmínky a jejich využití při uzavírání obchodů“

Jak efektivne vybírat zaměstnance a nekoupit zajíce v pytli

Odborná přednáška, kterou již v Čechách a na Moravě absolvovalo tisíce manažerů a personalistů, aby zvýšili svou efektivitu a úspěšnost výběru personálu.