Okresní hospodářská komora HODONÍN

Konzultace s obchodními rady českých ambasád z celého světa

30. May 2014

Tradiční setkání všech ekonomických diplomatů, ředitelů zahraničních zastoupení MPO/CzechTrade z jednotlivých teritorií s českými podnikateli se uskuteční 25. - 26. června v Kongresovém centru Praha, ul. 5. května 65, Praha 4. Z důvodu každoročního enormního zájmu firem doporučujeme registrovat se ihned. Registrace se uzavírá 18.6.2014! 

Níže naleznete pozvánku, přihlášku a také seznam obchodních radů, ze kterých můžete vybírat ty, se kterými chcete sjednat schůzky. Vzhledem k velkému počtu zájemců ze strany firem se předpokládá 15 min. na schůzku, avšak organizátoři upozorňují, že u exponovaných teritorií (např. Rusko, Indie, Německo apod.) nebude možné uspokojit všechny zájemce. Uzávěrka přihlášek je 18.6.2014, následně pak po zpracování žádostí všech firem obdržíte nejpozději do 23.6.2014 časový harmonogram Vašich schůzek.

Dovolujeme si Vás upozornit, že účast na konzultacích je možná pouze na základě registraceprostřednictvím řádně vyplněné přihlášky. Potvrzený časový harmonogram jednotlivých schůzek bude účastníkům zaslán nejpozději 23. června 2014. Účast na akci je zdarma.

AMSP ČR není organizátorem těchto setkání, v případě nejasností či dotazů se prosím obracejte na Svaz průmyslu a dopravy ČR, paní Miroslavu Trublovou, tel. 225 279 404, e-mailmtrublova(at)spcr.cz


V příloze najdete podrobné informace k této akci. Registrovat se můžete online ZDE (Registračnímu formuláři prosím věnujte zvýšenou pozornost!)

Pozvánku naleznete ZDE >>>

zdroj: asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR