Okresní hospodářská komora HODONÍN

Kontakt-Kontrakt 2015

13. July 2015

Kontakt-Kontrakt je etablovanou a firmami vyhledávanou dlouhodobou platformou pro stimulaci mezinárodní i tuzemské spolupráce, realizovanou Regionální hospodářskou komorou Brno v rámci sítě Enterprise Europe Network.

Účelem není jen první osobní setkání potenciálních partnerů u jednacího stolu, ale i dlouhodobá příprava, asistence a podpora před, během a po vlastní akci v podobě balíčku poradenských činností a vzdělávacích služeb s cílem dovést nastartovaná jednání do předkontraktační a kontraktační úrovně v podobě uzavřených dohod o spolupráci. Během posledních dvou let se do aktivit tohoto projektu zapojilo přes 870 firem z 22 zemí, které absolvovaly přes 3200 bilaterálních jednání.

Datum konání: 14. - 15. 9. 2015

Místo konání: Mezinárodní strojírenský veletrh, Brno

Další pokračování se bude konat 14. - 15. 9. 2015 během Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Aktuálně můžete v online katalogu vyhledávat mezi více než 180 společnostmi z 8 států. Očekává se významné zastoupení zahraničních účastníků, především z Maďarska, Rakouska či Slovenska, včetně zapojení firem z atraktivních trhů, jako Německo, Jižní Korea nebo Blízký východ. Aktivně se budou účastnit i zástupci fakult Vysokého učení technického v Brně či Mendelovy univerzity, s cílem podpořit vzájemné vzdělávací a výzkumné aktivity, vedoucí ke zvýšení konkurenceschopnosti podniků, přiblížení se potřebám praxe a vytvoření silnějších vazeb mezi průmyslem, vysokými školami a výzkumem. Exportní aktivity bude dále navíc možné projednat s vybranými zahraničními kancelářemi agentury CzechTrade.

Více informací o projektu, katalog účastníků naleznete ZDE >>>

Leták pro Kontakt - Kontrakt 2015 naleznete ZDE >>>