Okresní hospodářská komora HODONÍN

JIC zdarma zastoupí firmy na zahraničních veletrzích

2. April 2013

Chcete, aby se o vaší firmě dozvěděli v zahraničí? Potřebujete se prezentovat na odborných konferencích či výstavách a nemáte čas být osobně na všech odborných akcí? Využijte službu "remote promotion", která vám umožní prezentovat Vás a vaše výsledky či produkty, a to bez vaší osobní fyzické přítomnosti. Pro firmy se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji nabízí tuto službu zdarma Jihomoravské inovační centrum.

"V rámci remote promotion nabízí proškolení zástupci JIC služby či produkty na setkáních a akcích, kterých se firma sama nemůže účastnit. Informace předáváme těm správným vytipovaným lidem a dohodneme s nimi detaily možné spolupráce a další kroky. Formou a rozsah prezentace samozřejmě vždy předem odsouhlasíme s firmou", vysvětluje Pavla Matulová, manažerka transferu technologií JIC.

Díky remote promotion získají firmy nejen možnost zastupování  na prestižních světových akcích, ale zároveň tím ušetří své zdroje, hlavně cestovní a personální náklady. Veškeré získané kontaky navíc sdílí JIC přímo dané firmě. I malé nebo začínající firmy si tak mohou budovat v zahraničí dobré jméno a profesionální image, přestože by si jinak účat na podobných akcích nemohly dovolit.

V nejbližších měsících takto nabízí JIC remote promotion na akcích CeBIT na začátku března a Hannover Messe v dubnu.

Více informací o této službě naleznete ZDE >>>

Jsme s vámi na facebooku. Přidáte si nás? :-)