Okresní hospodářská komora HODONÍN

Jazykové kurzy pro pracovníky obchodních oddělení

13. August 2013

Chtěli byste si zlepšit svoji angličtinu, němčinu nebo ruštinu? Neváhejte a obraťte se na naši členskou firmu MK jazykové centrum, s.r.o., která má profesionální tým zkušených lektorů, na něž se můžete 100% spolehnout.

Naše členská firma MK jazykové centrum, s.r.o. zahajuje kurzy anglického, německého a ruského jazyka pro pracovníky obchodnícho oddělení, kteří ke své práci potřebují denně komunikovat v těchto jazycích. Tyto kurzy v 5-ti specializovaných blocích jsou zaměřeny na komunikační dovednosti, rozšíření slovní zásoby a zlepšení mluveného projevu. Každý blok bude probíhat vždy v pondělí od 19:00 do 20:30 hod po dobu 6 týdnů pod vedením zkušených lektorů v obchodní oblasti.

Tyto specializované kurzy jsou součástí projektu Business English Ultimate a jsou určeny pro profesionály, kteří potřebují dosáhnout zásadního pokroku v dané oblasti. První blok je zaměřen na prezentace. Systematicky Vás provedeme všemi stádii prezentace od její organizace, přes používání správného jazyka, řeč těla, až po jednotlivé atributy samotné prezentace. Pak navazují další kurzy se zaměřením dle rozpisu.

Rozpis kurzů obchodní angličtiny

  • 1. blok   Prezentace - 6 týdnů
  • 2. blok   Obchodní jednání - 6 týdnů
  • 3. blok   Obchodní korespondence - 6 týdnů
  • 4. blok   Prodej a vyjednávání - 6 týdnů
  • 5. blok   Telefonování efektivně - 6 týdnů

Cena jednoho bloku kurzu pro jednu osobu je 1 500,- Kč. Počet účastníků - 4 až 6 posluchačů. (Předpokládáme účast z různých firem). Minimální vstupní úroveň: A2 dle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (Poskytujeme stanovení vstupní úrovně ZDARMA)

Firmy mohou také využít možnosti, kdy si samy určí zaměření jazykového kurzu pro své pracovníky i místo a čas výuky dle svých pracovních možností. Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám poskytneme další informace a zodpovíme veškeré dotazy.

Kontaktní osoba

Mgr. Martin Kočí

GSM: +420 777 649 648
Email: koci(at)mkcentrum.cz