Okresní hospodářská komora HODONÍN

INTERTOOL 2016

10. September 2015

Nové exportní příležitosti pro české a slovenské firmy ne pouze v Rakousku - Nové obory pro 3D prezentaci a intenzivní osobní kontakty pro průmysl a inovace.

Mezinárodní odborný veletrh, který se koná jednou za 2 roky, se uskuteční 10.-13. května 2016 ve výstavních halách B a C rakouského moderního výstaviště Messe Wien.

Tradičně ve středu pozornosti veletrhu jsou obráběcí stroje, nářadí a nástroje a vybavení a systémy kompletního procesu výroby.

Poprvé budou navíc vedle klasických oborů, jako kontrola kvality, povrchové úpravy, měření a testování, hydraulika, komponenty, součástky a příslušenství a průmyslový software, inženýring, strojírenství, obráběcí technika, zastoupeny v rámci speciální expozice robotické systémy, zakázková výroba, ochrana životního prostředí a manipulační a skladovací technika.

České firmy a organizace, které ještě nevystavovaly na veletrzích Reed Exhibitions v Rakousku, mohou využít velmi lukrativní nabídku Reedstarter, včetně 30 % slevy z výstavní plochy (při objednání stánku 6m2 - 24m2 max). Tím způsobem se cena za 1 m2 nevybavené výstavní plochy pohybuje kolem 100,- Eur/m2.

Pro firmy, které neplánují účast na společném či samostatném stánku, nabízí Schwarz & Partner možnost katalogové prezentace.

V rámci veletrhu INTERTOOL 2016 ve Vídni se připravuje slovinsko-česko-slovenské setkání, zaměřené na témata jako export, import, investice, transfer technologií a založení společných podniků, společné výroby a společný vstup na trhy třetích zemí. 

Pro další informace se mohou zájemci a potenciální partneři tohoto projeku obrátit pro další informace na oficiální zastoupení vídeňských veletrhů průmyslových technologií a inovací pro Českou republiku, Slovensko a Slovinsko, Schwarz & Partner. Tel: +420 603 278 654.