Okresní hospodářská komora HODONÍN

HK ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Vás zve na misi do Íránu

12. August 2016

Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR byla pověřena organizací podnikatelské mise doprovázející náměstka ministra průmyslu a obchodu ČR pana Eduarda Muřického do ÍRÁNU ve dnech 6. - 11. října 2016.

Podnikatelské mise doprovázející náměstka ministra průmyslu a obchodu  ČR pana Eduarda Muřického do ÍRÁNU 

V programu, na kterém nyní intenzivně pracujeme, počítáme s návštěvou 16. mezinárodního strojírenského veletrhu TIIE (http://www.idro-fairs.com/exhibitionen-58.html), dále s organizací podnikatelských fór jak v Teheránu tak v Mašhadu. Na obou fórech následně proběhnou dvoustranná jednání mezi českými a íránskými firmami na základě Vašich firemních profilů. Pokud zde již partnery máte, můžete si je samozřejmě na společné akce pozvat. Stejně tak připravujeme i několik neformálních společenských setkání pro české a íránské podnikatele. Podnikatelskou misi povede předseda Zahraniční sekce Hospodářské komory ČR, pan Ilja Mazánek.

Cesta se uskuteční komerční linkou s Turkish Airlines s přestupem v Istanbulu, místní přelet Teherán - Mašhad bude zajištěn Iran Air. Vzhledem k nutnosti včasné rezervace letenek a vyřízení víz prosím, aby zájemci o účast zaslali vyplněnou Závaznou přihlášku a firemní profil nejpozději do pondělí 29. srpna 2016. Jak je uvedeno v Závazné přihlášce, účastnický poplatek zahrnuje: leteckou přepravu ve třídě ekonomy a zpět, místní přelet Teherán - Mašhad, 4x ubytování se snídaní, místní transfery, podíly na pronájmech jednacích prostor, částečný catering, vyřízení víz včetně poplatku, podíl na organizaci firemních jednání a režijní náklady spojené s organizací mise.

Na podnikatelskou misi budeme připravovat katalog českých účastníků v angličtině. Všechny účastnické firmy mají zde základní zápis zdarma, je však možné zadat si zde i placenou reklamu (i pro neúčastnící se firmy). V tomto případě prosím kontaktujte PP Agency, pí. Jarmilu Čejkovskou (cejkovska(at)ppagency.cz).

Přihláška>>>

Profil ENG>>>