Okresní hospodářská komora HODONÍN

GREET Vienna 2015 - mezinárodní kongres v centru Vídně

19. April 2015

Chtěli bychom Vás informovat, že ve dnech 20. - 21. května 2015 se ve Vídni uskuteční další ročník mezinárodního kongresu věnovaného nemovitostí a investic v realitním segmentu - GREET Vienna 2015

GREET Vienna 2015

Teritoriálně je kongres zaměřen na oblast střední, východní a jihovýchodní Evropy a oslovuje tradičně širokou cílovou skupinu počínaje firmami působícími v oblasti realit a komerčních nemovitostí přes developery, investory a daňové poradce, finanční instituce až po hoteliéry a zdravotní zařízení. Právě oblasti zdravotnictví je částečně věnován program letošního ročníku, který se pod názvem „Healthvienna“ bude věnovat problematice nemovitostí v sociální oblasti a zdravotnictví (zařízení zdravotní a ošetřovatelské péče). Kongres všem účastníkům nabízí v samotném centru Vídně mezinárodní platformu pro networking a možnost prezentace vlastní činnosti.

The Global Real Estate & Economy Talks, krátce „GREET“, je networkingovou platformou sdružující investory a projekty na mezinárodní úrovni z nejrůznějších segmentů komerčních nemovitostí, jako jsou shopping centra, retaily, residenční budovy, hotely a resorty, infrastruktura a logistika, stejně jako kancelářské budovy, zdravotní zařízení a nemocnice. Konference GREET Vienna se především zaměřuje na země střední, východní a jihovýchodní Evropy.

GREET Vienna  se koná ve dne 20. – 21. května 2015 v historickém paláci Niederösterreich v centru Vídně.

Koncept akce, jejímiž hlavními pilíři jsou výstavy a konference byl rozšířen o networkingovou část, kde mají účastníci příležitost prodiskutovat nejrůznější témata v rámci osobních rozhovorů.  GREET Vienna představuje jedinečnou možnost pro zahraniční firmy, aby zde prezentovaly své projekty. Samotná výstavní plocha, konference a networking se uskuteční v exkluzivních prostorech historického paláce v centru Vídně. Kromě pracovní části účastníky rovněž očekává bohatý večerní program.

Během obou dnů mezinárodního kongresu proběhne řada individuálních a speciálních networkingových aktivit a diskusních panelů probíhajících paralelně ve dvou místnostech. Témata diskusí jsou volena tak, aby zaujala a informovala posluchače, a zároveň pokryla všechny sektory z oboru nemovitostí.

Novinkou letošního kongresu je téma „Healthvienna“, které se věnuje problematice nemovitostí v sociální oblasti a zdravotnictví (zařízení zdravotní a ošetřovatelské péče). Důležitost tohoto tématu souvisí především se současnými demografickými změnami, které trh s nemovitostmi velmi ovlivňují. Rostoucí poptávka po bezbariérových nemovitostech pro seniory stojí ve středu zájmu investorů a pojišťoven. Tento trend pronikl i do oblasti hotelnictví. Některé hotely zařazují do svého portfolia činností i tzv. zdravotnické služby.

Protože průmysl a nemovitosti spolu úzce souvisí, GREET je velmi zajímavou akcí pro firmy a industriální zóny. Podniky, které zamýšlejí přesunout svou výrobu nebo chtějí expandovat do cizí země, hledají nové lokality, pozemky a nemovitosti. Právě tyto firmy se mohou v rámci GREET Vienna setkat s klíčovými institucemi a orgány z regionů, a to tzv. pod jednou střechou.

Zúčastněte se jednotlivých živých diskusí a podnětných rozhovorů účastníků GREET Vienna.  Jsme přesvědčeni, že mnozí z Vás se vrátí domů s novými informacemi a zahraničními kontakty, které v budoucnosti podpoří Váš obchod.

Detailní informace o GREET Vienna 2015 naleznete na webových stránkách:  www.greetvienna.com .

Kontaktní osoba:

Ing. Adéla Dvořáková
Obchodně - ekonomický úsek
Velvyslanectví ČR v Rakousku

tel.: +43 1 889 58 168
E-mail: commerce_vienna(at)mzv.cz

www.tschechischerepublik.at